•   Wyniki konkursu "Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej"
      • Wyniki konkursu "Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej"

• 17.11.2022 13:53
      • Biblioteka szkolna z przyjemnością informuje, iż konkurs pt. "Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej" dla   klas I został rozstrzygnięty.
        Celem konkursu było zainteresowanie uczniów klas pierwszych książką, rozwijanie zdolności plastycznych oraz wyobraźni twórczej. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do przeczytanej książki wypożyczonej ze szkolnej biblioteki.

• Na konkurs wpłynęło 25 prac inspirowanych przygodami z różnych książek dla najmłodszych czytelników, wykonanych różnymi technikami.  Przy  ocenie  wzięto pod uwagę pomysłowość, estetykę i samodzielność ich wykonania. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.  Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na tablicy bibliotecznej.

Wyniki konkursu:

1 miejsce:

Patryk Koszela -  kl.1a

Radosław Panek - kl.1c

Amelia  Serwaczak – kl. 1c

Kornel Kołacz – kl.1c

2 miejsce:

Wiktoria Kusiak - kl.1a

Franciszek Matkowski - kl.1a

Emilia Piczak - kl.1c

Jakub Zięba - kl.1c

3 miejsce:

Oleh Borovets -kl.1b

Kamil Czyż - kl.1a

Nina Szura - kl.1a

Zachęcam do obejrzenia nagrodzonych prac.
        Serdecznie gratuluję laureatom i dziękuję wszystkim uczestnikom oraz zachęcam do udziału w kolejnych konkursach bibliotecznych. Dziękuję również Wychowawcom klas I-III za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.

Grażyna Kadłuczka