• „CZAPKOŁAJKI – MIKOŁAJKI”

• 05.12.2023 09:59
        • „6 grudnia – jak dobrze wiecie
          Święty Mikołaj chodzi po świecie.
          Dźwiga swój worek niezmordowanie,
          I każdy prezent swój dostanie.”
          6 grudnia 2023r. Samorząd Uczniowski organizuje akcję konkursową dla wszystkich klas pod hasłem:

„CZAPKOŁAJKI – MIKOŁAJKI”.

• Konkursy Samorządu Uczniowskiego

• 06.11.2023 17:31
        • 30 października Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził konkurs przeznaczony dla uczniów klas I-VIII, którzy mieli jak najliczniej wystąpić w tym dniu w kolorach "pomarańczowo- dyniowym". Dla tych uczniów miał to też być DZIEŃ BEZ PYTANIA. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.Oto klasy, które zajęły nagrodzone miejsca: - klasa 1a - klasa 3a - klasa 3b Gratulujemy! Słodkie niespodzianki zostały wręczone w poniedziałek.

• UWAGA KONKURS dla klas I -VIII

• 27.10.2023 10:56
        • SU organizuje 2 konkursy:
          30.10.2023 ( poniedziałek) odbędzie się konkurs na najbardziej ubraną klasę w  kolor  pomarańczowy, dyniowy. Liczba uczniów w tych barwach zadecyduje o zwycięstwie danej klasy.
          Dla uczniów z elementami ubioru pomarańczowo – dyniowego Dzień 30.10 jest  DNIEM BEZ PYTANIA.

31.10.2023 (wtorek) odbędzie się konkurs na najpiękniejszą rzeźbę/ figurę z dyni. Chętni uczniowie przynoszą swoje prace do opiekunów SU. Jest to konkurs indywidualny.
          Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach!

• DZIEŃ NAUCZYCIELA

• 18.10.2023 15:01
        • 13 października 2023 roku w naszej szkole odbył się Koncert z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Dzień ten powszechnie nazwano Dniem Nauczyciela.
          Cały koncert przebiegł w miłej atmosferze. Znalazły się w nim m.in. tańce, piosenki, okolicznościowe wierszyki, krótki historyczny rys KEN-u oraz scenka przygotowana przez SU „Jeden dzień z życia ucznia w szkole”.
        • Dzień chłopaka w naszej szkole.

• 18.10.2023 14:58
        • 30 września przypada święto wszystkich chłopaków. W naszej szkole również pamiętaliśmy o tym dniu. Samorząd uczniowski złożył wszystkim chłopcom, tym małym i tym dużym, najserdeczniejsze życzenia. Do życzeń dołączono słodki upominek.