• Święto Dyni.

• 31.10.2022 13:49
      • Dzień 28 października w naszej szkole był wyjątkowy. Obchodziliśmy Święto Dyni. Na korytarzach i w salach lekcyjnych królował kolor pomarańczowy. Nauczyciele i uczniowie zadbali o to, aby w ich strojach chociaż jeden detal odzieży był w kolorze pomarańczowym. Wspaniale wyglądali uczniowie przebrani za bohaterów ulubionych bajek czy filmów.
      • Największą niespodziankę sprawili uczniowie klasy 8 b, którzy wystąpili przebrani za Minionki. Prezentowali się naprawdę fantastycznie! Samorząd Uczniowski zorganizował  w tym dniu kiermasz smakołyków. Na stołach znalazły się : babeczki, rogaliki, galaretki i innych łakocie. Cieszyły wzrok i podniebienie, a kosztowały niewiele. Pieniądze ze sprzedaży tych wypieków i słodyczy będą przeznaczone na potrzeby Samorządu Uczniowskiego. Ten wspaniały  dzień przyniósł nauczycielom i uczniom dużo radości i dobrej zabawy.