• DZIEŃ NAUCZYCIELA

• 18.10.2023 15:01
      • 13 października 2023 roku w naszej szkole odbył się Koncert z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Dzień ten powszechnie nazwano Dniem Nauczyciela.
        Cały koncert przebiegł w miłej atmosferze. Znalazły się w nim m.in. tańce, piosenki, okolicznościowe wierszyki, krótki historyczny rys KEN-u oraz scenka przygotowana przez SU „Jeden dzień z życia ucznia w szkole”.
      • W obchody Dnia Nauczyciela bardzo aktywnie włączył się Samorząd Uczniowski, który nadzorował kolejność występów, częstował wszystkich pracowników szkoły słodkimi upominkami oraz pięknymi kwiatami wykonanymi przez „Miłośników Origami”.  Ponadto uczniowie nalężący do SU występowali w scence uczniowskiej J.