• Konkursy Samorządu Uczniowskiego

• 06.11.2023 17:31
      • 30 października Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził konkurs przeznaczony dla uczniów klas I-VIII, którzy mieli jak najliczniej wystąpić w tym dniu w kolorach "pomarańczowo- dyniowym". Dla tych uczniów miał to też być DZIEŃ BEZ PYTANIA. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.Oto klasy, które zajęły nagrodzone miejsca: - klasa 1a - klasa 3a - klasa 3b Gratulujemy! Słodkie niespodzianki zostały wręczone w poniedziałek.

• 31 października Samorząd Uczniowski rozstrzygnął konkurs na "Najpiękniejszą rzeźbę - figurkę z dyni." Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie przynosili piękne rzeźby dyniowe. Jury miało wielki kłopot z przyznaniem nagród i wyróżnień. Oto lista nagrodzonych w konkursie.

Miejsce 1
        Maksym Klevtsov, Meshyi Yehor
        Miejsce 2
        Alicja Niewiadomska
        Miejsce 3
        Krystian Baran
        Franciszek Matkowski

Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym pracę Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy!
        Opiekunowie SU.