• Międzyszkolny konkurs matematyczny klas 2

• 26.04.2023 14:03
        • Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas drugich „Główka pracuje i ...”, który odbędzie się 29.05.2023r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 12 w Rzeszowie. Prosimy o zgłaszanie kandydatów do 15.05.2023r. do sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 na adres e-mailowy sekretariat@zszp2.resman.pl
          Organizatorzy: p. Dorota Twardy, p. Zofia Szpunar, p. Renata Jakub

Karta zgloszenia

• Wyniki quizu pod hasłem „Jak dobrze znasz Japonię?”

• 23.03.2023 14:46
        • Po tygodniu poznawania kultury Kraju Kwitnącej Wiśni, chętni uczniowie klas ósmych wzięli udział w szkolnym quizie wiedzowym  pod hasłem „Jak dobrze znasz Japonię?”. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród ósmoklasistów.   Dostarczył uczestnikom   doskonałej zabawy intelektualnej i  umożliwił  sprawdzenie posiadanej wiedzy na temat Japonii. Quiz przygotowała i przeprowadziła nauczycielka biblioteki we współpracy z Panią Agnieszką Wolską.