•  „Walentynki”- Dzień Miłości i Przyjaźni.
        • „Walentynki”- Dzień Miłości i Przyjaźni.

• 14.02.2023 13:18
        • Zwyczaj obchodzenia walentynek to ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Jak co roku  Samorząd Uczniowski przygotował różne atrakcje. Tradycyjnie działała poczta walentynkowa. Serduszka i kartki z życzeniami zostały doręczone przez walentynkowego listonosza. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły i nauczycieli. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.  Tego dnia w stroju uczniów dominował kolor czerwony – zwyciężyła klasa 3a. Można było zrobić sobie zdjęcie w ozdobnej ramce, czy zakupić na kiermaszu piernikowe serce i wręczyć swojej sympatii.
        • Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

• 24.11.2022 18:19
        • Podsumowanie konkursu na „Najciekawszą rzeźbę z dyni”.

• 03.11.2022 13:21
        • 31 października został podsumowany ogłoszony przez Samorząd Uczniowski konkurs na „ Najciekawszą rzeźbę z dyni”. Wszystkie prace były piękne i starannie wykonane. Widać było zaangażowanie uczestników oraz całych rodzin, wykorzystanie ciekawych materiałów i fantastycznych pomysłów. Komisja oceniająca postanowiła przyznać nagrodę Zlacie Myronenko z klasy 1b.
        • Święto Dyni.

• 31.10.2022 13:49
        • Dzień 28 października w naszej szkole był wyjątkowy. Obchodziliśmy Święto Dyni. Na korytarzach i w salach lekcyjnych królował kolor pomarańczowy. Nauczyciele i uczniowie zadbali o to, aby w ich strojach chociaż jeden detal odzieży był w kolorze pomarańczowym. Wspaniale wyglądali uczniowie przebrani za bohaterów ulubionych bajek czy filmów.