• Zakończenie akcji "Ile waży Święty Mikołaj"

• 15.02.2024 21:49
        • AKCJA ,,ILE WAŻY ŚWIĘTY MIKOŁAJ'' DOBIEGŁA KOŃCA⌚⌛🕰️

Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie się do tej akcji przyłączyli.

Ile waży święty Mikołaj?
          Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy za to, ile zebraliśmy w tej akcji. Przedszkolaki jak i również uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w zbiórkę monet. Wszystko zostało rzetelnie posegregowane, policzone i zapakowane, a przesyłkę przekazaliśmy Poczcie Polskiej, skąd trafi do Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Udało się zebrać kwotę 107,70 zł.
          Za udział w akcji zostały wręczone pamiątkowe dyplomy. Niemniej jestem wdzięczna każdemu, kto przyłączył się do akcji.
          Dziękuję raz jeszcze za okazane serce i zaangażowanie. Jesteście wspaniali! ❤️

Pamiętajmy, że:
          „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” - Jan Paweł II

Koordynator akcji: Joanna Błakita.

• 14.02.2024 19:24
        •  Dzisiaj obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu.
          Dzieci wzięły udział w różnych zabawach Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom i koleżankom. Więcej zdjęć na stronie.

• Wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski

• 14.02.2024 17:26
        • W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski "Przyjaźń ". Z każdej grupy został wytypowany przedstawiciel, który na forum zaprezentował wierszyk. Dzieci wspaniałe wystąpiły i Jury na czele z Panią Dyrektor Barbarą Olearką mieli trudne zadanie - wyłonić zwycięzców. Jednak po dłuższych obradach dokonali wyboru: I miejsce - Klara Pażyra - grupa III; II miejsce - Ewa Baran - grupa IV; III miejsce - Ksawery Bober - grupa II. Wszystkim uczestnikom i Jury serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
          Więcej zdjęć w galerii Przedszkola.
        • Drodzy Rodzice,

• 13.02.2024 18:25
        • U wychowawczyń poszczególnych grup są do odebrania Karty Potwierdzenia Kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola na rok 2024/2025. Prosimy o wypełnienie ich i dostarczenie do wychowaców do 21.02.2024r. (środa).
          Szczegółowy harmonogram rekrutacji i Karta Potwierdzenia Kontynuacji znajdują się na stronie naszego Przedszkola w zakładce Zapisy do Przedszkola.
        • Drodzy Rodzice,

• 12.02.2024 16:23
        • W środę 14 lutego będziemy obchodzić Walentynki. Mile widziany strój z elementami koloru czerwonego 🙂