• Wycieczka do Podkarpackiego Centrum Nauki "Łukasiewicz" w Rzeszowie

• 27.02.2024 17:34
        • W dniu 27 lutego przedszkolaki z grupy III zwiedzili Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. Obejrzeli wystawy: Lotnictwo, Żyję, Zabawki edukacyjne oraz Przyroda. Dzieci korzystały z interaktywnych stanowisk mechanicznych i multimedialnych poznając sposób funkcjonowania ludzkiego ciała, zjawisk fizycznych, chemicznych i przyrodniczych. Wycieczka bardzo podobała się wszystkim dzieciom. Więcej zdjęć w Galerii na stronie.
        • Drodzy Rodzice,

• 27.02.2024 15:17
        • jutro o 9:00 odbędzie się zaległy teatrzyk "O Plastusiu co zabłądził w borze".
          Koszt: 7zł. Pieniądze prosimy wpłacać u wychowawców grup.
        • Dzień Dinozaura w grupie III.

• 26.02.2024 14:58
        • 26 lutego to Dzień Dinozaura. Dziś w grupie MOTYLKI obchodziliśmy święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa.
          Przedszkolaki w tematycznej scenerii poznawały dinozaury. Dinozaury fascynują dzieci. Kryją wiele tajemnic, zaskakują swoim wyglądem i gabarytami. Skąd się wzięły te olbrzymie kręgowce? Dlaczego wyginęły?

Dzień Dinozaura w przedszkolu to świetna okazja do tego, aby wyjaśnić wiele z tych tajemnic.
          W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola zabawki, książki oraz pluszaki przedstawiające dinozaury i ich świat. Chociaż dinozaurów dawno nie ma na świecie to nadal cieszą się dużą popularnością pozwalając Małym Odkrywcom rozbudzać swoją wyobraźnie.

Dziękujemy Pani Dyrektor za obecność w naszych dzisiejszych zajęciach.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za przyniesienie do przedszkola zabawkowych dinozaurów i książeczek.