• Informacja

Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko korzystało z obiadów w roku szkolnym 2023/24 zobowiązani są do złożenia "Karty zgłoszenia do stołówki ZSP2 w Rzeszowie".

• Przybory i materiały szkolne ucznia klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024

Tornister, nie plecak.

Bo tornister jest usztywniany, dzięki temu zdecydowanie lepszy dla kręgosłupa. Poza tym zeszyty i książki nie będą mieć pozaginanych rogów, a dzięki przegródkom, dziecku będzie łatwiej odnaleźć różne rzeczy. Zwrócić należy także uwagę na to, czy tornister, który chcecie Państwo kupić, jest lekki, ma atesty i pozytywną opinię któregoś z instytutów badających produkty dla dzieci.

W piórniku (podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka):

• dwa miękkie ołówki (B2),
            • gumka do mazania,
            • nożyczki,
            • klej w sztyfcie (najlepiej marki Hinol),
            • kredki ołówkowe (najlepiej marki Astra lub Bambino),
            • temperówka z pojemnikiem.

W grubej teczce kartonowej (podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka):

• blok rysunkowy biały A4,
            • blok rysunkowy kolorowy A4,
            • blok techniczny biały A4,
            • blok techniczny kolorowy A4,
            • farby plakatowe,
            • kubek na wodę,
            • zestaw pędzli,
            • papier kolorowy zwykły i samoprzylepny,
            • plastelina,
            • kredki woskowe,

teczka papierowa zamykana na gumką (na wykonane prace plastyczne).

Zeszyty:

• zeszyt w kratkę 16 kartkowy do informacji (na pierwszej stronie numery telefonów matki, ojca/ opiekuna),
            • zeszyt w kratkę 16 kartkowy do edukacji matematycznej,
            • zeszyt w wąskie linie (najlepiej z kolorową liniaturą) do edukacji polonistycznej.

Obuwie zmienne na gumowej jasnej podeszwie (przechowywane w szatni w woreczku).

Strój sportowy: biała koszulka bawełniana, ciemne spodenki lub getry.

Strój galowy szkolny: biała bluzka/koszula, czarna lub granatowa spódnica/spodnie

Uczeń powinien mieć codziennie picie w plastikowej butelce, drugie śniadanie w postaci kanapki i chusteczki higieniczne.

Do zobaczenia we wrześniu!

Wychowawczynie klas I.

• Informacja

30.08.2023

• Przybory i materiały szkolne ucznia klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024

02.08.2023

Tornister, nie plecak.

W piórniku (podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka):

• dwa miękkie ołówki (B2),
              • gumka do mazania,
              • nożyczki,
              • klej w sztyfcie (najlepiej marki Hinol),
              • kredki ołówkowe (najlepiej marki Astra lub Bambino),
              • temperówka z pojemnikiem.

W grubej teczce kartonowej (podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka):

• blok rysunkowy biały A4,
              • blok rysunkowy kolorowy A4,
              • blok techniczny biały A4,
              • blok techniczny kolorowy A4,
              • farby plakatowe,
              • kubek na wodę,
              • zestaw pędzli,
              • papier kolorowy zwykły i samoprzylepny,
              • plastelina,
              • kredki woskowe,

teczka papierowa zamykana na gumką (na wykonane prace plastyczne).

Zeszyty:

• zeszyt w kratkę 16 kartkowy do edukacji matematycznej,

Obuwie zmienne na gumowej jasnej podeszwie (przechowywane w szatni w woreczku).

Strój sportowy: biała koszulka bawełniana, ciemne spodenki lub getry.

Do zobaczenia we wrześniu!

Wychowawczynie klas I.