Konkurs kuratoryjny z historii
Zuzanna Głuszko uczennica kl.8a zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z historii.
Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!
Konkurs kuratoryjny z historii
Zuzanna Głuszko uczennica kl.8a zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z historii.
Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!
Kolejny udany turniej siatkówki za nami, tym razem chłopców z klas 7 i 8.
Reprezentacja naszej szkoły rozegrała bardzo dobry turniej, wygrywając zdecydowanie z kadrą SP 19 wynikiem 2 : 0. W kolejnym meczu nasi chłopcy byli o włos od wygrania, ale w końcówce lepsza była reprezentacja SP 6, która wygrała z naszą szkołą 2 : 1.
Wszystkim gratulujemy bardzo dobrej gry.
Skład reprezentacji: Karol Baran, Szymon Baran, Eryk Dźwierzyński, Przemysław Janik, Michał Kloc, Bartosz Oliwa, Kacper Prokop, Kacper Rzucidło, Paweł Zieliński.
Trenerem drużyny jest Andrzej Leniart
Możemy pochwalić się kolejnym zaświadczeniem, które otrzymała klasa 2a i p. Edyta. Gratulujemy !
Uczniowie klasy 2b zapoznali się z piosenką „Drzewo Pokoju” i wykonali prace inspirowane tym utworem. Zajęcia poprowadziła p. Elżbieta Gałuszka.
Ponieważ warunki narciarskie w Puławach są nadal dobre, nauczyciele Mateusz Skała i Andrzej Leniart proponują uczniom klas 4 - 8 kolejny OSTATNI już wyjazd na narty 03.03.2023 (piątek) do Puław - Kiczera Ski.
Koszt wyjazdu : 180 zł ( w tym wypożyczenie sprzętu, instruktor, wyciąg, zapiekanka, herbata, autokar, ubezpieczenie).
Wyjazd może być odwołany z powodu złej pogody lub zbyt małej liczby chętnych (minimalna ilość uczestników to 18). Pieniądze będą wtedy zwrócone.
LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA
Zainteresowanych proszę o zwrot wypełnionej i podpisanej zgody i wpłatę 180 zł do ŚRODY 1.03.2023 do p. Mateusza Skały lub p. Andrzeja Leniart lub do czwartku 2.03.2023 do p. Mateusza Skały do świetlicy do godziny 11.30.
Zgody do odebrania u Pana Andrzeja Leniarta lub Pana Mateusza Skały, oraz do pobrania w załączniku w wiadomości w dzienniku elektronicznym.
Zapraszamy
Motylki, żabki, biedronki, bociany, zajączki i kwiatki były dziś inspiracją przy tworzeniu kolorowych prac plastycznych metodą origami z kółek i kwadratów dla uczniów klasy 2a podczas kreatywnych zajęć artystycznych prowadzonych warsztatowo i zespołowo przez p. Edytę Maścidło-Sączawę.
24 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty.
Były występy wokalne, taneczne oraz prezentacja i zwiedzanie szkoły. Dziękujemy naszym Gościom za liczne przybycie, motywujące rozmowy i pytania.
Do zobaczenia we wrześniu :)
Metalowy drut jest giętki, dzięki czemu można formować z niego różne kształty. Druciane gwiazdy mogą być ozdobą lub prezentem dla bliskiej osoby. Uczniowie na lekcjach techniki wykonali gwiazdę z drucika według instrukcji.
red: Kamil Bułdak
W czwartek, 23 lutego reprezentacja dziewcząt z klas 7 i 8 Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie brała udział w Miejskich Igrzyskach Młodzieży w siatkówce. W pierwszym meczu zdecydowanie pokonaliśmy rywalki wynikiem 2 : 0. W kolejnym meczu włączyliśmy dzielnie, ale tym razem nie poszło już tak dobrze.
Skład drużyny: Justyna Konopek, Karolina Volosova, Karina Oliwa, Antonina Rożek, Nikola Nowak, Oliwia Grzebień, Zuzanna Głuszko, Zuzanna Hałucha, Martyna Majdańska.
Trenerem drużyny jest Andrzej Leniart
Dzisiaj naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 4 w Rzeszowie. Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią Panią Renatą Jakubek przywitały przybyłych gości. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od "sieci pajęczyny" dzieci podawały sobie włóczkę wypowiadając przy tym swoje imię i ulubione zwierzę. Następnie wszystkie dzieci rozwiązywały zagadki przygotowane na tablicy interaktywnej. W dalszej części naszego spotkania była zabawa paluszkowa połączona z piosenką, po której dzieci lepiły z przygotowanej masy swoje ulubione pupile. Na zakończenie spotkania nasi goście wykonali dla nas piosenkę. W ramach podziękowania dzieci otrzymały słodycze. W dobrych humorach wróciły do swojego przedszkola.
Z okazji obchodów 550. rocznicy urodzin wielkiego polskiego astronoma ...
23 lutego 2023 r. uczniowie klas drugich kolejny raz wzięli udział w zajęciach z robotyki przeprowadzonych we współpracy z CodeFun. Celem zajęć było przygotowanie dzieci do nauki programowania w przyszłości, rozwijanie umiejętności logicznego, matematycznego myślenia oraz kreatywnego poszukiwania rozwiązań. Zdobywając wszystkie te umiejętności uczniowie bardzo dobrze się bawili.
24 lutego przypada pierwsza rocznica rosyjskiej napaści na Ukrainę. To tragedia, którą trudno zrozumieć dorosłym, a co dopiero dzieciom. Temat jest im jednak dobrze znany, bo w wielu klasach w sąsiednich ławkach zasiedli uczniowie z Ukrainy. Teraz nadarza się okazja, by wspólnie wyrazić sprzeciw wobec wojny i okrucieństwa jakie za sobą niesie. Dlatego zachęcamy do wspólnego zaśpiewania piosenki "Drzewo pokoju”.
Niech dziecięcy apel o pokój po polsku i ukraińsku zabrzmi w naszej szkole w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie! Niech połączy wspólną myślą wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, społeczność polską i ukraińską. Zachęcamy do przyłączenia się do tej inicjatywy muzycznego protest-songu przeciw przemocy w Ukrainie i na świecie.
Piosenka niesie za sobą uniwersalne przesłanie, a jej tekst przygotowano w dwóch wersjach językowych – polskiej i ukraińskiej. Autorką tekstu jest Ewa Skarżyńska, a muzyki poznański kompozytor Mariusz Matuszewski. Na język ukraiński tekst przetłumaczyła Switłana Bresławska, poetka i tłumaczka ukraińska.
Linki z materiałami do wykorzystania (teksty, nuty, piosenka w 2 wersjach i podkład muzyczny) udostępniono tutaj.
Edyta Maścidło-Sączawa
Warsztaty literacko-plastyczne na podstawie książki pt. „ Nikifor ” Marii Strzeleckiej w WiMBP Filii nr 2 przy ul. Fredry 5 mieli dziś zorganizowane uczniowie klasy 2a wraz z p. Edytą Maścidło-Sączawą, w ramach prowadzonych innowacji i systematycznej współpracy z rzeszowską biblioteką. Na wstępie p. Karina opowiedziała o Epifaniuszu Drowniaku – łemkowskim malarzu z Krynicy. Nikifor żył samotnie, w nędzy, przez większość życia będąc uważanym za niepełnosprawnego intelektualnie. Był pochłonięty pasją malarską. Pod koniec życia został doceniony i uznany na świecie za wybitnego malarza prymitywistę. Jego historia bardzo poruszyła uczniów a ołówkowe portrety Nikifora przez nich wykonane były bardzo oryginalne. Na koniec drugoklasiści rozwiązali test wiedzy o malarzu na 100 % za co otrzymali zasłużone nagrody.
Z ogromnym żalem informujemy, że w sobotę, 18 lutego 2023, zmarł pan Kazimierz Jamrozek - wieloletni pracownik Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie, nauczyciel WF, bardzo oddany swojej pracy i młodzieży, wspaniały pedagog i szlachetny czlowiek. Wiemy od Najbliższych pana Kazimierza, że uczniowie i Szkoła Podstawowa nr 12 byli dla niego niezwykle istotną częścią życia. Praca z dziećmi dawała mu bardzo dużo radości. Była jego misją. Pamiętał z imienia i nazwiska każdą uczennicę i każdego ucznia. O nikim nigdy nie wypowiadał się źle. Pan Kazimierz Jamrozek był absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trenował lekkoatletykę i piłkę ręczną. Starał się zaszczepić w dzieciach pasję do sportu i harcerstwa. Składamy kondolencje Rodzinie pana Kazimierza. Bardzo nam przykro. Wraz z nim odchodzi także kawałek naszego dziciństwa. Wielu aktualnych pracowników SP 12 to wdzięczni wychowankowie pana Jamrozka. Pozostaną wspaniałe wspomnienia.
Uczniowie klas młodszych, podczas lekcji wychowania fizycznego, poznawali tajniki gry zespołowej Rugby TAG. Po zapoznaniu z przepisami oraz ćwiczeniach oswajających z piłką, podejmowali próby współzawodnictwa. Dzieci z entuzjazmem przyjęły nową grę, ćwiczyły z dużym zaangażowaniem, a największą radość sprawiało im zrywanie TAGów zawodnikom drużyny przeciwnej.
Szkolny Konkurs Teatralny jest skierowany do uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej nr 12 w Rzeszowie.
Należy przygotować jedną z wybranych form scenicznych: inscenizację, teatr lalek. W konkursie może brać udział jeden zespół z danej klasy (nie dłużej niż 10 minut).
Konkurs odbędzie się 31 marca 2023r. (piątek) o godz. 11.40, w sali gimnastycznej.
Zapraszam
Organizator konkursu
p. Dorota Twardy
Wycieczka 3 dniowa na Węgry
Ponieważ wycieczka do Rumunii z powodu niewystarczającej frekwencji została anulowana, na jej miejsce podczas spotkania z rodzicami i biurem podróży została wybrana wycieczka 3 dniowa na Węgry.
Proszę zapoznać się z planem wycieczki i do czwartku 23.02.23r przesłać
w dzienniku elektronicznym do p. Ewy Wojtyś odpowiedź potwierdzającą udział dziecka w wyjeździe.
W ofercie podane są widełki cenowe w zależności od liczebności grupy szkolnej.
Dziękujemy rodzicom za przyjście i udział w spotkaniu piątkowym :)
Pozdrawiamy
Ewa Wojtyś
Andrzej Leniart
Celem konkursu jest:
· Prezentacja umiejętności lingwistycznych i wokalnych uczniów.
· Popularyzacja nauki języków obcych poprzez śpiew.
· Twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży.
· Promowanie odmiennych od tradycyjnych form edukacji.
Warunki uczestnictwa
1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Szkoły podstawowej nr 12
2. Uczestnicy prezentują wybrany utwór w języku angielskim lub niemieckim.
3. Wykonawcy występują w następujących kategoriach
- uczniowie klas I – III – soliści lub duet
- uczniowie klas IV – VIII – soliści lub duet
4. Czas piosenki max. do 5 minut
5. Jeden wykonawca może zaśpiewać tylko jeden utwór
6. Uczestnik dostarcza podkład i tekst piosenki najpóźniej w przeddzień konkursu. Podkład nie może zawierać chórku lub drugiego głosu z oryginalnego nagrania.
7. Chętne osoby proszone są o zgłoszenie się do nauczycieli języków obcych, uczących w danej klasie do 31 stycznia.
8. Konkurs odbędzie się 10 lutego.
Kryteria oceny:
· Poprawność językowa wykonywanych utworów.
· Strona muzyczna.
· Ogólne wrażenia artystyczne.
· Dobór repertuaru.
We wtorek 21 stycznia reprezentacja chłopców z naszej szkoły brała udział w Igrzyskach dzieci w koszykówce.
Rozegraliśmy dwa emocjonujące spotkania z gospodarzami SP37 oraz SP31. Dziękujemy za sportową rywalizację.
Duże brawa należą się całej drużynie za sportową postawę, determinację i walkę na boisku. Świetnymi indywidualnymi akcjami popisał się Jarosław Gucwa, który w dwóch meczach rzucił aż 18 punktów.
Skład drużyny:
CHEBOTAR ZAHAR, GUCWA JAROSŁAW, HUS SZYMON, KOŚCIÓŁEK MACIEJ, LĘCZNAR GABRIEL, PRZYTUŁA MAKSYMILIAN, ROPA KACPER, SUKHORUK NIKITA, WĄS MANUEL, WŁODYKA ADAM, ZIOŁO TOMASZ, ŻEMŁO MAX
TRENER: MATEUSZ SKAŁA
Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości, samych pogodnych dni oraz młodzieńczej energii i pociechy z wnuków!
Uczniowie SP12
Zapraszamy serdecznie na Koncert Kolęd i Pastorałek, w którym wystąpi także Chór Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie "Kolorowe Nutki"
Gdzie? Kosciół Św. J.S.Pelczara w Rzeszowie.
Kiedy? 19 stycznia 2025r.
O której? godz. 19.00
Dyrygentka chóru: p. Elżbieta Gałuszka
Wreszcie nastała zima i spadł śnieg. W związku z tym w poniedziałek 13 stycznia 2025 tak jak w poprzednich latach uczniowie z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego otworzyli sezon narciarski w Ośrodku Kiczera Ski w Puławach w ramach akcji „Narty Dzieciom”.
W pięknej, zimowej scenerii początkujący pod opieką instruktorów uczyli się jazdy od podstaw, a pozostali doskonalili swoją jazdę na trudniejszych trasach. W przerwie zajadaliśmy pyszne zapiekanki w restauracji. Dzień spędzony na stoku mimo zmęczenia sprawił im wiele przyjemności i radości.
W drodze powrotnej mimo zmęczenia wszyscy dopytywali się kiedy będzie następny wyjazd……, a ten jest zaplanowany na 23 stycznia. Zapraszamy, zapisy już wkrótce.........
Organizatorzy: p. Andrzej Leniart, p. Mateusz Skala i p. Maciej Baran.
10 stycznia uczniowie naszej szkoły z klas V-VIII uczestniczyli w XIV edycji ogólnopolskiej akcji „Noc Biologów” zorganizowanej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Hasłem przewodnim tego wydarzenia było „Biologia zmian klimatu”. Z tej okazji studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii i Ochrony Przyrody UR przygotowali dla przybyłych entuzjastów ciekawy program. Uczniowie szkół podstawowych i średnich uczestniczyli w wykładach, warsztatach, wystawach biologicznych, zoologicznych, fizycznych i chemicznych. W programie znalazły się także fascynujące pokazy, quizy i gry edukacyjne. Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem korzystali z przygotowanych atrakcji, nabyli sporo wiedzy przyrodniczej, a uczestnicząc w quizach i konkursach zdobyli liczne nagrody rzeczowe.
nauczyciel biologii: Dorota Rusin
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się spotkanie z p. Samuelem Kempskim reprezentującym grupę podróżniczą „Trzask.pl”. Uczniowie wysłuchali pasjonującej opowieści o podróży po Namibii, ilustrowanej slajdami oraz prezentującej ciekawe i oryginalne przedmioty używane przez buszmenów. Podróżnik przybliżył słuchaczom warunki życia koczowniczego ludu Himba: domy, w których mieszkają, szkołę, do której uczęszczają dzieci, fryzury i ozdoby noszone przez małe dziewczynki oraz młodych chłopców. Pokazał publiczności włócznię, strzały i łuk używane przez buszmenów podczas polowania i opowiedział o truciźnie wytwarzanej z pewnego gatunku larw much. Dziękujemy za pasjonujące spotkanie, które było wartościową lekcją przyrody i geografii.
.
Prosimy, aby dziecko zabrało na wyjazd na narty do Puław
w poniedziałek 13.01.2025:
W AUTOKARZE OBOWIĄZUJE ZAKAZ SPOŻYWANIA CHIPSÓW I NAPOJÓW GAZOWANYCH
ZBIÓRKA: PONIEDZIAŁEK 13.01.2025 GODZ. 6.20, wyjazd 6.30
NA PARKINGU OBOK CMENTARZA POBITNO, Al. ŻOŁNIERZY I ARMII WOJSKA POLSKIEGO.
PLANOWANY POWRÓT (TEN SAM PARKING) 13.01.2025 OK. 18-18.30
Prosimy o nie blokowanie parkingu oraz o punktualny odbiór dzieci.
UCZNIOWIE MOGĄ BYĆ ODEBRANI TYLKO PRZEZ DOROSŁYCH OPIEKUNÓW
lub wracają samodzielnie tylko po wcześniejszym napisaniu zgody przez rodziców
w dzienniku elektronicznym do p. Mateusza Skały
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że uczeń klasy 2b, Maciej Trzebiński zdobył wyróżnienie w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 21 w Rzeszowie. Na uwagę zasługuje fakt, że praca Macieja została wyróżniona spomiędzy setki innych szopek! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Opiekun: Joanna Biskup
Nasza uczennica i przewodnicząca szkoły- Gaja Wojakowska z klasy VIIIa, zakwalifikowała się do II okręgowego etapu V Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych! Patronat nad konkursem sprawuje Uniwersytet Rzeszowski. Uczennicę przygotowała p. Ewa Wąs. Gai gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Uczeń naszej szkoły Wojciech Trzebiński brał udział w konkursie, którego główną ideą jest pielęgnowanie tradycji Bożego Narodzenia. Konkurs był pod honorowym patronatem: Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Biskupa Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej, Kościoła Rzymskokatolickiego pw. Św Jadwigi Królowej w Rzeszowie, Księdza Prałata Stanisława Potery, Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 21 w Rzeszowie, Rzeszowskiej Rady Kobiet. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 21 w Rzeszowie.
Na konkurs zostało nadesłanych 100 szopek z województwa podkarpackiego. Oceny dokonało Jury w dniu 03.01.2025r.
Od 04.01.2025r – 06.01.2025r. była otwarta wystawa prac pokonkursowych w Piwnicach Rzeszowskich.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu połączone z rozdaniem nagród i dyplomów odbyło się 07.01.2025 r w Piwnicach Rzeszowskich.
Uczeń naszej szkoły z klasy IV a Wojciech Trzebiński otrzymał pamiątkowy dyplom.
Opiekunem ucznia biorącego udział w konkursie był nauczyciel Kamil Bułdak.
Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.
📣 Drodzy Rodzice,
Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej: "Ile waży święty Mikołaj?" organizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. 🎅
Celem akcji jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży wychowanków Fundacji. Zebrane środki pomogą utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez fundację.
W naszej placówce akcja trwa do 31 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟱 𝗿.
W ramach akcji 𝘇𝗯𝗶𝗲𝗿𝗮𝗺𝘆 𝗺𝗼𝗻𝗲𝘁𝘆 o różnym nominale (polskie, niezniszczone, będące aktualnie w obiegu). 💰 Zostaną one przeliczone, zważone i przekazane do fundacji.
👉 Samorząd Uczniowski będzie chodził po klasach i zbierał pieniążki - liczy się każdy grosik ☺️
Pamiętajmy dobro zawsze wraca!
Koordynatorzy akcji:
p. Joanna Błakita - przedszkole
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - szkoła
Jak co roku,
zapraszamy wszystkich uczniów klas II – VIII do udziału
w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY.
Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zgłosi chęć swojego udziału.
Opłata za udział w konkursie wynosi 16 zł od uczestnika. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę – kangurowy wariant kostki Rubika 3x3x3.
Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są przez nauczycielki matematyki i wychowawców klas 2 i 3 - do 31 stycznia 2025 r.
Regulamin konkursu i przykładowe zadania można znaleźć na stronie
www.kangur-mat.pl oraz na tablicy informacyjnej w holu szkoły.
Konkurs odbędzie się 20 marca 2025 r. o godz. 9:00
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU 😊
Szkolny Koordynator Konkursu - Alina Mazera i Beata Skrzynta
Pierwsze zajęcia kółka Origami, w nowym roku 2025, były prawdziwą ucztą dla miłośników sztuki składania papieru. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję wykonać kule na bazie gwiazdy, co okazało się nie tylko wyzwaniem, ale również świetną zabawą. Do wykonania jednej kuli potrzebowaliśmy 30 kwadratowych karteczek o tym samym rozmiarze. Wszyscy uczestnicy zaangażowali się w tworzenie modułów, co pozwoliło nam w krótkim czasie zbudować piękną, kolorową kule.
Po zakończeniu budowy kuli, przyszedł czas na zabawę - rzuty do wyznaczonej osoby. Było to świetne urozmaicenie zajęć i dostarczyło mnóstwo śmiechu i radości. W pozostałym czasie, korzystając z poznanego modułu, budowaliśmy kostki sześcienne i ośmiościany gwiaździste.
Opiekunki kółka origami – A. Mazera i B. Skrzynta
Na zdjęciach widać wychowanków świetlicy, którzy z radością przygotowywali bożonarodzeniowe kartki z życzeniami oraz kolorowe aniołki. Dzieci przy stołach pełnych kolorowych papierów, brokatu i innych materiałów, tworzą swoje wyjątkowe dzieła. Kartki z ciepłymi, świątecznymi życzeniami oraz aniołki, pełne pasji i zaangażowania, zostały wręczone pracownikom naszej szkoły, niosąc ze sobą radość i magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. To piękny gest, który pokazuje twórczość dzieci oraz ich chęć dzielenia się świąteczną atmosferą z innymi.
Ponadto wykonali ozdoby do swojej świetlicy, które będą umilały im pobyt.
Wychowawcy świetlicy: Beata Bar, Dorota Irzyńska, Liuba Rusinek
Szkolne Koło Caritas włączyło uczniów naszej szkoły oraz dzieci ze starszych grup przedszkolnych wykonanie własnorecznych kartek świątecznych.
Dzieci wykazując się wielkim sercem, stworzyły piękne, świąteczne kartki pod czujnym okiem opiekunek koła. 🥰
Pełne pomysłowości i ciepła kartki z życzeniami zostały przekazane Parafialnemu Zespołowi Caritas dla ubogich z Parafii św. J. S. Pelczara w Reszowie, aby umilić im czas Świąt Bożego Narodzenia.🎄
Te wyjątkowe rękodzieła na pewno sprawią radość każdemu, kto je otrzyma! 🌟
Dobro raz dane wraca do nas ze zdwojoną siłą! 🫶
Podziękowania dla naszych dzieciaczków znajdują się na stronie internetowej parafii: https://pelczar.rzeszow.pl/caritas-oddzial-parafialny-i-szkolny/
Opiekunowie SKC:
p. Katarzyna Ożóg
p. Joanna Błakita
Powered by aSc EduPage