Zapraszamy na spotkania z nauczycielami:
1.02.2023 r. klasy 1 – 4 oraz 6b i 8a, godz. 16.30
4a - spotkanie odwołane z powodu nieobecności wychowawcy
2.02.2023 r. klasy 5 – 8, godz. 16.30
Zapraszamy na spotkania z nauczycielami:
1.02.2023 r. klasy 1 – 4 oraz 6b i 8a, godz. 16.30
4a - spotkanie odwołane z powodu nieobecności wychowawcy
2.02.2023 r. klasy 5 – 8, godz. 16.30
W tygodniu poprzedzającym feryjny wypoczynek szkolna biblioteka zapraszała swoich czytelników do akcji „Zabierz książkę z biblioteki na ferie”. Działanie miało na celu nie tylko popularyzację czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, ale także przypomnienie uczniom, że czytanie książek to również ciekawy i przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Uczniowie, którzy wzięli udział w akcji mieli za zadanie wypożyczyć książkę na okres ferii i ją przeczytać. Dodatkową korzyścią i atrakcją dla zainteresowanych był udział w słodkim poczęstunku oraz możliwość otrzymania pięknej zakładki do książki.
Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony czytelników biblioteki szkolnej. Wzięło w niej udział 187 uczniów. Na ferie powędrowała do domów rekordowa ilość książek, bo aż 518 !!! Największą popularnością wśród wypożyczanych książek cieszyły się wydawnictwa o zwierzętach, następnie książki przygodowe i detektywistyczne. Niektórzy uczestnicy akcji sięgnęli również po lektury. Po powrocie z ferii uczniowie podzielili się swoimi wrażeniami na temat przeczytanych książek w rozmowach z rówieśnikami i nauczycielem bibliotekarzem.
Uczniowie, którzy wzięli udział w akcji zostali nagrodzeni pozytywną uwagą z zachowania. Ci uczestnicy, którzy wyróżnili się największą aktywnością czytelniczą w czasie trwania akcji otrzymają pamiątkowe dyplomy. Są to:
Szczegółowych wyników akcji dostarcza tabela:
Gratulujemy!
Grażyna Kadłuczka
Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia próbne z "Robotyki"
w SP nr 12.
Propozycja dla uczniów klas 2 – 6.
Do nauki wykorzystujemy klocki edukacyjne Lego WeDo2.0 oraz roboty edukacyjne m.in. Dash&Dot, Photon.
Pierwsze zajęcia odbędą się 2 lutego (czwartek) 2023 r. godz. 15. 15,
s. 19 - są to zajęcia próbne, bezpłatne, niezobowiązujące – prosimy o rezerwację miejsc pod nr 601 330 442.
Miesięczny koszt zajęć to 149 zł.
Zapisy przez formularz na stronie:
lub telefonicznie na numer 601 330 442.
Serdecznie zapraszamy
Joanna Zdeb
CodeFun
Kolejny moduł ogólnopolskiego programu „Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki”, który realizuje p. Edyta Maścidło-Sączawa w swojej klasie to „Matematyka w muzyce”. Głównym celem zajęć było pokazanie matematyki w autentycznym i bliskim dzieciom środowisku, czyli w muzyce. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak wiele mają ze sobą muzyka i matematyka. W czasie zajęć uczniowie mieli okazję odkryć te związki. Samodzielnie wykonali pomoce do edukacji muzycznej, które jednocześnie są pomocami matematycznymi.
W czasie trwania projektu placówka realizuje kierunek polityki MEiN m.in. poprzez:
1. Sięganie do dziedzictwa cywilizacyjnego Europy - zaprezentowanie historycznych organów znajdujących się w świątyni w Świętej Lipce.
2. Doskonalenie systemu kształcenia zawodowego - przedstawienie zawodu muzyka, kompozytora.
3. Podnoszenie jakości kształcenia - przedstawienie treści matematycznych w sposób zgodny z wiekiem uczniów. Wykonanie zadania zgodnie z możliwościami poszczególnych uczniów.
Nasza szkoła przystąpiła do projektu ”Experymentarium 3Z – Zobacz! Zbuduj! Zademonstruj! – warsztatowa edukacja naukowo techniczna”.
W ramach projektu chętni uczniowie z klas VII i VIII w grupach 12-osobowych pod kierunkiem instruktorów będą uczestniczyli w zajęcia praktyczno-technicznych, na których skonstruują modele edukacyjne. Modele te trafią do naszych klas służąc jako pomoce dydaktyczne stosowane na lekcjach przedmiotów przyrodniczych. Udział w Projekcie jest bezpłatny a wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia zajęć zapewnia organizator. Podsumowanie projektu wraz z uroczystą galą zaplanowane jest podczas kolejnego Pikniku Odkrywców w 2023 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
Experymentarium 3Z znajduje się w centrum miasta, przy ul. Pułaskiego 3. To pierwsza placówka w regionie, w której odbywają się interaktywne zajęcia edukacji nieformalnej, funkcjonujące w oparciu o autorski program dydaktyczny, nawiązujący do najlepszych tradycji zajęć politechnicznych.
szkolny koordynator projektu:
Dorota Rusin
Zapraszam uczniów klas 1 - 8 do wzięcia udziału w challenge !
Należy wykonać plakat w dowolnym programie graficznym lub nagranie (do 3 minut) promujące i reklamujące Naszą szkołę indywidualnie lub zespołowo.
Prace do 3 lutego 2023 r. należy przesłać na maila: saczawa@op.pl z dopiskiem imienia i nazwiska autora/autorów oraz klasy.
Biorąc udział w challenge rodzic wyraża zgodę na publikację wizerunku i wypowiedzi oraz danych osobowych w mediach społecznościowych w celu promocji szkoły swojego dziecka. Oświadcza, że nadesłana praca jest dziełem dziecka i nie narusza praw osób trzecich.
Edyta Maścidło-Sączawa
Szcegółowe informacje:
Proponujemy uczniom klas 4 - 8 udział w wyjeździe na narty 02.02.2023 (czwartek) do Puław - Kiczera Ski.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.
Szkolny koordynator akcji: Edyta Maścidło-Sączawa
Akcja charytatywna trwa do końca roku !
W piątek, 13 stycznia, w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów w Rzeszowie obył się Konkurs Kolęd i Pastorałek "Anielskie śpiewanie”.
Naszą szkołę reprezentowali soliści: Emilia Pietnoczka, Natalia Mazurkiewicz, Seweryn Szanter i szkolny chór „Kolorowe Nutki” – grupa młodsza.
Nasi uczniowie pięknie się zaprezentowali. W wykonanie swoich utworów włożyli całe serce. Emocje były bardzo duże, poziom niesamowicie wysoki. Zdobyliśmy dwie nagrody:
Kolorowe Nutki - II miejsce
Seweryn Szanter kl.5a - nagrodę główną Grand Prix
Elżbieta Gałuszka
Międzyszkolny Konkurs Tradycyjnych Polskich
Kolęd i Pastorałek
I miejsce
Seweryn Szanter kl.5a
III miejsce
Maja Zielińska kl.3a
W czwartek, 12 stycznia, w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Tradycyjnych Polskich Kolęd i Pastorałek.
Trzecie miejsce zdobyła Maja Zielińska. Pięknym, delikatnym głosem zaśpiewała tradycyjną kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Zwycięzcą konkursu został Seweryn Szanter. Po mistrzowsku i w bardzo ciekawej aranżacji wykonał kolędę pt. „Gdy się Chrystus rodzi”.
Dorota Janiszewska
Elżbieta Gałuszka
W I półroczu uczniowie klas szóstych uczestniczyli w zajęciach kreatywnych z biologii realizowanych w oparciu o autorski program pt.: ”Bioróżnorodność i jej ochrona”. Zajęcia prowadziła p. Dorota Rusin. Głównym celem realizowanego programu jest kształtowanie takich kompetencji kluczowych jak: twórcze myślenie naukowe, kreatywność oraz innowacyjność. Prowadzone zajęcia kreatywne rozbudzają ciekawość poznawczą uczniów poprzez prowadzenie obserwacji makroskopowych i mikroskopowych, wykonywanie prostych modeli, doświadczeń biologicznych oraz posługiwanie się podstawową terminologią biologiczną.
Gigantyczne pasożytnicze tasiemce, fascynujące pajęczaki oraz ich sieci, to tylko niektóre efekty pracy naszych kreatywnych i utalentowanych uczniów – przyszłych zoologów 😊
13 stycznia w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w pierwszym półroczu. Podczas apelu przedstawiono osiągnięcia uczniów w nauce oraz nagrodzono ich gromkimi brawami. Brawa te stanowiły wyraz uznania społeczności szkolnej dla tych uczniów, którzy w pierwszym półroczu wykazywali się w licznych konkursach i szkolnych przedsięwzięciach.
Na koniec apelu przypomniano o zasadach bezpiecznego zachowania w czasie ferii zimowych i życzono uczniom przyjemnego wypoczynku.
W ostatni dzień przed feriami uczniowie klasy 2a podczas zajęć artystycznych z p. Edytą Maścidło-Sączawą wykonali piękne laurki z życzeniami dla swoich ukochanych Babć i Dziadków nietypową techniką 😊 i przygotowali małą niespodziankę, ale o tym dowiecie się w późniejszym terminie.
Na ostatnich zajęciach przed feriami uczniowe klas 8a, 8b i 8c z nauczycielem informatyki Panem Maciejem Baranem i Panią Joanną Zdeb z firmy CodeFun tworzyli bardzo ciekawe programy z wykorzystaniem robotów SkriBot. Roboty miały za zadanie omijać napotkane przeszkody, poruszać się po kwadracie czy przenieść Pendriva z jednego miejsca na inne. Zajęcia te bardzo podobały się uczniom i na wysokim poziomie radzili sobie z tworzeniem coraz to trudniejszych programów. #LaborfatoriaPrzyszłości
10.01.2023 roku uczniowie z klasy III a z wychowawczynią Dorotą Janiszewską, odwiedzili dzieci z najstarszej grupy w Przedszkolu Publicznym
nr 8. Zaprezentowali tam swoje umiejętności. Kilka uczennic zagrało na fletach kolędę „Lulajże, Jezuniu”. Następnie przedszkolaki mogły podziwiać jasełka
w wykonaniu trzecioklasistów. W treść przedstawienia o narodzeniu Pana Jezusa, wplecione zostały znane kolędy. Widzowie włączyli się do wspólnego śpiewania.
12.01.2023 roku do szkoły zostały zaproszone dzieci z Przedszkola Publicznego nr 11. Grupa 6-latków pod opieką wychowawczyni odwiedziła klasę III a.
I tym razem uczniowie zaprezentowali „swoje” jasełka. Dzieci oglądały występ z dużym zainteresowaniem. Po występie wspólnie ze starszymi kolegami, przedszkolaki wykonywały karnawałowe kotyliony.
Spotkanie zakończono wspólnym pamiątkowym zdjęciem.
Uczniowie z klasy 2b pod opieką p. Jolanty Murias odwiedzili Przedszkole Publiczne nr 8 w Rzeszowie.
Drugoklasiści zaprezentowali przedszkolakom z wszystkich grup wiekowych przedstawienie p.t. ,,Dwunastu braci" w pięknych, kolorowych strojach i zostali nagrodzeni uśmiechem i brawami.
Kolejne odwiedziny już wkrótce....
Dziś uczniowie klasy 2a z p. Edytą Maścidło-Sączawą wzięli aktywny udział w zajęciach pokazowych z Rugby Tag dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły poprowadzonych przez profesjonalnego trenera rugby p. Jakuba Sieradzkiego, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za cenne wskazówki 😊
W niedzielę 8 stycznia braliśmy udział w pięknym wydarzeniu.
Chór naszej szkoły -Kolorowe Nutki- otworzył swoim występem Koncert Kolęd i Pastorałek w Kościele św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie.
Chór Kolorowe Nutki, pod batutą dyrygenta Elżbiety Gałuszki zaprezentował trzy utwory, między innymi, znaną i lubianą pastorałkę „Skrzypi wóz”. Naszemu wykonaniu przysłuchiwał się kompozytor i autor tej pastorałki - Andrzej Paśkiewicz, który z zespołem Gratia również brał udział w koncercie.
Wspólne kolędowanie z chórem Magnificat, zespołami Angelus i Gratia zakończyła kolęda „Bóg się rodzi”, wykonana przez wszystkich zgromadzanych w kościele.
Przeżyliśmy niezwykły koncert, prawdziwie wzruszający, nastrojowy wieczór.
W piątek 27 czerwca 2025 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które rozpoczęło się mszą świętą w kościele parafialnym. Wspólna modlitwa była okazją do podziękowania za miniony rok nauki oraz prośbą o bezpieczne i radosne wakacje.
Następnie cała społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor podsumowała osiągnięcia uczniów i wręczyła nagrody oraz dyplomy wyróżnionym za szczególne wyniki w nauce i działalność na rzecz szkoły. Uroczystość przebiegła w podniosłej, ale i radosnej atmosferze.
W czwartek 26 czerwca 2025 roku odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych.
Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań. Nie zabrakło ciepłych słów od dyrekcji i młodszych kolegów. Uroczystość rozpoczęły występy artystyczne, a zakończyło symboliczne przekazanie sztandaru młodszym rocznikom.
To był dzień pełen emocji, który na długo pozostanie w pamięci absolwentów.
W czwartek 26 czerwca 2025 odbyło się uroczyste Śniadanie z Mistrzem, czyli Gala laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych i olimpiad.
Wydarzenie było okazją do uhonorowania uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i reprezentowali szkołę na szczeblu wojewódzkim.
Tegorocznymi bohaterami gali byli Gaja Wojakowska, Konrad Baran oraz Kacper Stolarski. Podczas spotkania nie zabrakło gratulacji, podziękowań i wspólnych rozmów, które stało się już piękną tradycją szkoły.
Jesteśmy z Was dumni, gratulujemy
23 czerwca 2025 roku odbył się w naszej szkole ostatni koncert szkoły muzycznej Yamaha
25 czerwca 2025 odbył się uroczysty apel, podsumowujący II półrocze 24/25 r. zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.
W wydarzeniu wzięły udział Panie Dyrektor: Barbara Olearka i Maria Lipska, uczniowie z klas 1-8 wraz z wychowawcami i nauczycielami.
Spotkanie poprowadziły opiekunki SU: Katarzyna Ożóg, Izabela Czarnota, Ewa Wąs.
Podczas apelu omówiono najważniejsze wydarzenia z życia szkoły, podziękowano przewodniczącej oraz wszystkim członkom SU, którzy aktywnie działali na rzecz społeczności szkolnej w mijającym roku, a także wręczono nagrody i dyplomy laureatom licznych konkursów.
Drodzy uczniowie,
Z radością informujemy, że ruszyła rejestracja do projektu „Wakacje z Matzoo 2025”.
To już kolejna odsłona ogólnopolskiej inicjatywy edukacyjnej, która sprawia, że matematyka może Wam towarzyszyć przez całe lato – w formie codziennej, lekkiej i przyjemnej zabawy.
Na czym polega wyzwanie?
Jak się zapisać?
To proste! Wystarczy wejść na stronę projektu: https://matzoo.pl/wakacje
i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.
Uwaga: Dyplom należy wydrukować i przynieść do szkoły na pierwsze lekcje matematyki.
Zachęcamy do udziału - samodzielnie, z rodzeństwem lub z całą rodziną !
Życzymy udanej zabawy i radosnych wakacji
Nauczycielki matematyki
Alina Mazera
Beata Skrzynta
W dniach 23–24 czerwca 2025 roku uczniowie klas 7 i 8 wybrali się na dwudniową wycieczkę do Krakowa oraz Energylandii. Wyjazd był długo wyczekiwany i pełen wrażeń.
Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Kraków – jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Zwiedzili Wawel, spacerowali po Starym Mieście, podziwiali Sukiennice i Kościół Mariacki. Po części historycznej przyszedł czas na relaks w Parku Wodnym w Krakowie. Wszyscy świetnie bawili się na zjeżdżalniach i w basenach, korzystając z wodnych atrakcji i odpoczynku po intensywnym zwiedzaniu.
Drugiego dnia uczniowie udali się do Energylandii w Zatorze – największego parku rozrywki w Polsce. Tam spędzili cały dzień, korzystając z licznych kolejek górskich, karuzel i stref tematycznych. Największym powodzeniem cieszyły się rollercoastery oraz strefa wodna, która w upalny dzień była idealnym miejscem na ochłodę.
Wycieczka zakończyła się wieczorem 24 czerwca. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. To były dwa dni pełne radości, integracji i niezapomnianych wrażeń.
Wycieczkę zorganizowali Maciej Baran, Mateusz Skała i Andrzej Leniart
W środę, 18 czerwca 2025 roku, w Szkole Podstawowej w Trzebownisku odbył się Event sportowo-rekreacyjny w ramach ogólnopolskiego programu „Mały Mistrz”, który jest realizowany w naszej szkole. Reprezentacja uczniów SP 12 z klas młodszych aktywnie uczestniczyła w różnorodnych konkurencjach ruchowych i zabawach na świeżym powietrzu. Zawody przebiegły w atmosferze radości, współpracy i zdrowej rywalizacji. Dzieci chętnie podejmowały sportowe wyzwania, a ich zaangażowanie i energia były godne podziwu. W przerwach na wszystkich czekały napoje, owoce oraz pyszne i zdrowe kanapki.
Reprezentacja naszej szkoły zaprezentowała się znakomicie i z dumą informujemy, że drużyna zajęła 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej!
Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny – medale i gratulacje. Serdecznie dziękujemy organizatorom, nauczycielom i wszystkim, którzy wsparli to wydarzenie. To był dzień pełen ruchu, emocji i uśmiechu!
Opiekunami drużyny byli nauczyciele WF p. Mateusz Skała i p. Andrzej Leniart
W poniedziałek 16 czerwca 2025r. klasę 3a odwiedzili bardzo mili goście: grupa dzieci z Publicznego Przedszkola nr 11 w Rzeszowie ze swoimi opiekunkami oraz Pani Dyrektor Barbara Olearka i Pani Wicedyrektor Maria Lipska. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w lekcji wraz z trzecioklasistami. Na zakończenie zajęć uczniowie klasy 3a wręczyli młodszym koleżankom i kolegom serduszka z logo naszej szkoły przygotowane z inicjatywy Pani Dyrektor.
wych. Dorota Twardy
W piątek nastąpiło długo wyczekiwane rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Wiosenna łąka". Do organizatorów wpłynęło aż 40 przepięknych prac, dlatego obrady były niezwykle burzliwe, a wybór zwycięzców okazał się prawdziwym wyzwaniem! Po długich dyskusjach organizatorki postanowiły wyróżnić czworo uczestników:
Wśród klas pierwszych:
Kamila Zięba (kl. 1a) – I miejsce
Liliana Pasterz (kl. 1b) – I miejsce
Elżbieta Nenasheva (kl. 1c) – I miejsce
Wśród klas 2-3:
Maciej Trzebiński (kl. 2b) – I miejsce
Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Drogie Dzieci, serdecznie WAM dziękujemy za Waszą kreatywność, zaangażowanie i udział w konkursie! Wasze prace zachwyciły nas kolorami, pomysłowością i wiosennym klimatem. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w kolejnej edycji!
Z wyrazami uznania,
Organizatorki konkursu: Kamila Grendys i Paulina Dzięcioł
W niedzielę 15 czerwca 2025 roku w Rzeszowie odbył się finał ogólnopolskiej kampanii „Rowerowy Maj”. Wydarzenie rozpoczęło się zbiórką na Rynku, skąd uczestnicy wyruszyli rowerowym przejazdem ulicami miasta na Bulwary nad Wisłokiem.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, przedszkolaki, ich rodzice oraz nauczyciele - koordynatorzy akcji: Joanna Błakita, Anna Trawka i Andrzej Leniart.
Na mecie przygotowano piknik z atrakcjami: wręczono nagrody, odbyły się występy artystyczne oraz animacje dla dzieci. Miłym akcentem finału było losowanie nagród indywidualnych – z ogromną radością informujemy, że nasz uczeń Adam Kuter wylosował hulajnogę.
Finał był okazją do integracji, promocji zdrowego stylu życia i zrównoważonego transportu.
Zapraszamy uczniów i ich rodziców na zakończenie akcji Rowerowy Maj, które odbędzie się 15 czerwca 2025 r. (niedziela).
Uczniowie, którzy uzyskali 100 % frekwencję będą brali udział w losowaniu nagród, a na wszystkich czekają dodatkowe atrakcje.
Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała voucher na sprzęt sportowy o wartości 1500 zł za aktywny udział w programie PZPN Szkoła Przyjazna Piłce.
Dziękujemy
W piątek 13 czerwca 2025 uczniowie z klas 5a i 8b grali w kręgle i jedli pizzę w kręgielni Galaktyka.
Była to nagroda ufundowana przez Radę Rodziców za zajęcie 1 miejsca w swojej kategorii podczas tegorocznego Dnia Sportu.
Dziękujemy p. Beacie Hus za organizację i dopilnowanie wszystkiego na miejscu.
Opiekunami byli wychowawcy klas p. Dorota Rusin i p. Andrzej Leniart
Z dumą informujemy, że
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2025
nasi uczniowie otrzymali następujące wyniki:
W kategorii Kadet
Konrad Baran - klasa 8a - wynik bardzo dobry
Seweryn Szanter – klasa 7a – wyróżnienie
opiekun – mgr Alina Mazera
W kategorii Beniamin
Marta Kuźniar – klasa 6a – wyróżnienie
Zuzanna Pasterz – klasa 5a – wyróżnienie
Emilia Pietnoczka – klasa 5a – wyróżnienie
W kategorii Maluch
Jakub Łuszczak – klasa 4a – wyróżnienie
opiekun – mgr Beata Skrzynta
Wszyscy uczniowie, którzy uzyskali wyróżnienie lub wynik bardzo dobry otrzymują – miniaturkę matematyczną + dyplom. Uczeń z bardzo dobrym wynikiem dodatkowo kartę podarunkową.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!
Koordynatorki konkursu - Alina Mazera i Beata Skrzynta
Szkolny konkurs „MATEMATYCZNY AS … 2025”
rozstrzygnięty
W dniu 29 maja 2025 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas 4 – 7. Zadaniem uczniów było rozwiązanie 10 zadań (8 zadań zamkniętych i 2 zadań otwartych) dostosowanych do poziomu edukacyjnego.
Wyniki Konkursu „Matematyczny As Czwartych klas 2025”
Jakub Łuszczak – klasa 4a – As Czwartych Klas
Helena Sawicka – klasa 4a – wyróżnienie
Bartosz Stefanowski – klasa 4a – wyróżnienie
Wojciech Trzebiński – klasa 4a – wyróżnienie
Wyniki Konkursu „Matematyczny As Piątych klas 2025”
Zuzanna Pasterz – klasa 5a – As Piątych Klas
Zuzanna Turek – klasa 5a – wyróżnienie
Franciszek Jamruziewicz – klasa 5a – wyróżnienie
Emilia Pietnoczka – klasa 5a – wyróżnienie
Wyniki Konkursu „Matematyczny As Szóstych klas 2025”
Anastasiia Yatsula – klasa 6b – As Szóstych Klas
Marta Kuźniar – klasa 6a – wyróżnienie
Szymon Hus – klasa 6b – wyróżnienie
Manuel Wąs – klasa 6a – wyróżnienie
Gabriel Lęcznar – klasa 6b – wyróżnienie
Wyniki Konkursu „Matematyczny As Siódmych klas 2025”
Milena Krupa – klasa 7c – As Siódmych Klas
Artem Gorielyi – klasa 7c – wyróżnienie
Seweryn Szanter – klasa 7a – wyróżnienie
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych ! 😊
Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu SU
podsumowującym pracę w II semestrze roku szkolnego 2024/25.
Organizatorzy: Alina Mazera i Beata Skrzynta
W ramach programu PZPN Szkoła Przyjazna Piłce w naszej szkole kontynuujemy zajęcia piłki nożnej z dziewczętami. Zajęcia bardzo się im podobają i z zapałem trenują.
Serdecznie zapraszamy w imieniu naszym i organizatorów na Dni Osiedle Wilkowyja
To już w najbliższą niedzielę - 15 czerwca 2025. Nasza szkoła szykuje bogaty program. Zapraszamy do oklaskiwania naszych Przedszkolaków i Uczniów od godziny 15.50 do 16.30.
Impreza odbędzie się na boisku, przy ul. Mazowieckiej, obok kościoła.
Uczeń klasy 8a - Konrad Baran odebrał dziś od Podkarpackiego Kuratora Oświaty - pani Doroty Nowak-Maluchnik nagrodę za tytuł laureata w Konkursie kuratoryjnym z matematyki. Dziękujemy Pani Kurator za zaproszenie. Wielkie gratulacje dla Konrada i jego Rodziców.
Powered by aSc EduPage