Wielkie gratulacje!
5Z wielką radością informujemy, że uczennice i uczniowie z naszej szkoły zostali nagrodzeni w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Pierzaste zwiastuny wiosny" organizowanym przez SP 30 w Rzeszowie. Uczniowie Jakub Baran z klasy 2b i Veronika Suk z klasy 1c zdobyli II miejsce, Gabrysia Barłowska z klasy 2b zdobyła III miejsce, a Helenka Buczek otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!👏🤝
Opiekun: p. Joanna Biskup, p.Paulina Dzięcioł, p. Edyta Maścidło- Sączawa.
III edycja konkursu Eko-Strój
49Dziś w naszej szkole odbył się niekonwencjonalny pokaz mody będący zwieńczeniem III edycji konkursu Eko-Strój. Dzieci prezentowały stroje, które wykonały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartonów, worków, gazet, butelek plastikowych, folii spożywczej itp. Małe "ekomodelki i ekomodele" prezentowali na szkolnym wybiegu swoje "ekokreacje". Pokazali, że moda może iść w parze z troską o naszą planetę. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych. A oto wyniki konkursu:
I miejsca:
Liliana Pasterz
Zuzanna Pasterz
Leon Pasterz
II miejsca:
Anastazja Klymenko
Maciej Majdański
Wiktora Kusiak
III miejsca:
Helena Piesowocz
Milena Kot
Gabrysia Barłowska
Wyrożnienia:
Wiktoria Pypeć
Wiktor Jęczalik
Amelia Serwaczak
Stanisław Serwaczak
Nina Szura
Gratulujemy! To była świetna zabawa połączona z ważnym przesłaniem- że Ziemia jest w naszych rękach i warto o nią dbać każdego dnia!
Organizatorzy:
Izabela Czarnota
Katarzyna Ożóg
Akcja Żonkile 2025
Nasza szkoła dołączyła do akcji Żonkile i wspólnie upamiętnijmy 82. rocznicę powstania w getcie warszawskim! Ponownie z radością wzięliśmy udział w kampanii społeczno-edukacyjnej organizowanej przez Muzeum POLIN. #ŁączyNasPamięć
koordynator akcji: Ewa Wojtyś
Zbliżają się Święta Wielkanocne
4Wielkanocne ozdoby podkreślają urok tych wiosennych Świąt Wielkanocnych.
Uczniowie z klasy V i VI na lekcjach techniki przygotowali ozdoby: pisanki wykonane różnymi technikami, świąteczne stroiki.
Ozdoby te są wyeksponowane na wystawie w holu szkoły.
red: Kamil Bułdak
Pracująca sobota uczniów z SP 12! ☺️
💦 AKCJA "OPERACJA CZYSTA RZEKA" 💦
Uczniowie SP 12 w Rzeszowie uczestniczyli w akcji „Operacja Czysta Rzeka”.
W sobotę 1️⃣2️⃣ kwietnia o godzinie 10:00, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Rzeszowie wzięli udział w Ogólnopolskiej inicjatywie ekologicznej „Operacja Czysta Rzeka”. 💦 ☺️
Celem akcji było sprzątanie terenów zielonych oraz budowanie wśród młodzieży świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za środowisko.
Organizatorem wydarzenia był pan Maciej Staszewski, który z zaangażowaniem poprowadził akcję oraz zmotywował uczestników do aktywnego działania na rzecz ochrony przyrody.
Uczniowie z wielkim zapałem zbierali śmieci w okolicach rzeki, przyczyniając się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Ich praca przyniosła widoczne efekty, a wspólna troska o czystość naszej okolicy była dla wszystkich ważną lekcją.
Po zakończeniu sprzątania na uczestników czekała miła niespodzianka – ognisko z pieczeniem kiełbasek. Była to doskonała okazja do integracji, odpoczynku na świeżym powietrzu oraz podzielenia się wrażeniami z przebiegu akcji. 😉
Dziękujemy wszystkim uczniom za ich aktywny udział oraz panu Maciejowi Staszewskiemu za zorganizowanie tego wartościowego wydarzenia! 🫶💚
Makieta osiedla
4Uczniowie klasy VI na lekcjach techniki bawili się w architektów i zaprojektowali idealne miejsce do zamieszkania. Wykonane zadania zgodnie z instrukcją zostały zaprezentowane klasie.
red: Kamil Bułdak
Klasy ósme podczas dni otwartych szkół
23Uczniowie z obu klas ósmych odwiedzili szkoły ponadpodstawowe podczas dni otwartych — poznali różne kierunki, zajrzeli w zakamarki pracowni, a przede wszystkim złapali trochę inspiracji na przyszłość. Teraz decyzja o wyborze szkoły może być trochę łatwiejsza!
GRATULACJE DLA KONRADA!
Z dumą informujemy, że Konrad Baran z klasy 8a został laureatem przedmiotowego konkursu z matematyki oraz finalistą przedmiotowego konkursu z fizyki dla uczniów szkół podstawowych.
To ogromne osiągnięcie, które jest wynikiem jego talentu i ciężkiej pracy.Życzymy mu dalszych sukcesów i rozwijania pasji!
Opiekunem ucznia z matematyki była pani Alina Mazera, a z fizyki pani Bożena Grabiec.
Brawo Gaja!!!
10 kwietnia duży sukces odniosła Gaja Wojakowska uczennica z klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 12! Podczas II edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Epopei Adama Mickiewicza „Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie” zdobyła trzecie miejsce.
W Urban Labie, gdzie odbył się drugi, finałowy etap konkursu rywalizacja była spora, ponieważ wzięło w nim udział 29 uczennic i uczniów, można powiedzieć – najlepszych specjalistów i miłośników tej lektury z całego powiatu rzeszowskiego. Gaja jednak nie przestraszyła się konkurencji, dała z siebie wszystko i znalazła się na podium.
Gratulujemy!!!
III Mìędzyszkolny Przegląd Form Teatralnych
26III Mìędzyszkolny Przegląd Form Teatralnych
7 kwietnia 2025 w naszej szkole odbył się III Mìędzyszkolny Przegląd Form Teatralnych pod hasłem: " W kręgu legend polskich" dla uczniów klas IV - VI szkół podstawowych.
Teatr to magia i w ten magiczny świąt przenieśli nas nasi artyści, prezentując różne interpretacje polskich legend.
Do przeglądu zgłosiło się sześć szkół. Celem konkursu było ukazanie piękna i magii teatru, popularyzacja zespołowych form Teatralnych, rozwijanie umiejętności przekładu tekstu literackiego na grę aktorską, wymianę doświadczeń.
W jury zasiedli: przewodniczący jury pan Maciej Szukała, aktor Teatru Przedmieście, dyrektor szkoły pani mgr Barbara Olearka, wicedyrektor szkoły pani mgr Maria Lipska, pani bibliotekarka mgr Jolanta Szczepek.
Młodzi aktorzy zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności. Wcielili się w rolę naszych legendarnych władców, tańczyli, śpiewali. Każdy z zespołów przygotował interpretacje legend.
Po burzliwych obradach Jury przyznało:
I miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie
II miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 12 w Rzeszowie
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie
wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej nr 1 z Bratkowic.
Nagrody ufundowały firmy i sponsorzy:
Jan Nowara Dyrektor Teatru im Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
Pan Marcin Hady właściciel sklepu "Żabka"
Kino Helios z Rzeszowa
Pan Piotr Krztoń Prezes firmy Delikatesy Centrum
Fundacja AKTYWIZACJA
Piekarnia Uberman
Dyrektor SP 12 pani Barbara Olearka
Gabinet stomatologiczny "Agenci uśmiechu" w SP 12
Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie naszego przedsięwzięcia teatralnego.
Organizatorzy konkursu:
Ewa Wąs, Katarzyna Ożóg, Izabela Czarnota
Duży sukces Hanny Stańczyk w pływaniu !
W poniedziałek 7 kwietnia na pływalni "Delfin" odbyły się Igrzyska Miejskie Dzieci w pływaniu. W zawodach brała udział duża grupa uczniów z naszej szkoły.
Najlepszy wynik osiągnęła Hanna Stańczyk z klasy 6b, która zajęła bardzo wysokie 3 miejsce w stylu klasycznym.
Gratulujemy znakomitego wyniku !
Opiekunowie: Mateusz Skała i Andrzej Leniart
Biegi młodzieżowe podczas 18.PKO Półmaratonu Rzeszowskiego
86 kwietnia 2025 podczas 18. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego odbyły się biegi młodzieżowe, w których nie zabrakło reprezentantów naszej placówki. Na starcie stanęło aż 14 młodych zawodników, którzy z wielkim zaangażowaniem i sportowym duchem rywalizowali z rówieśnikami z całego regionu.
Na szczególne wyróżnienie zasługują:
- Maksymilian Łuszczak, który zdobył 3. miejsce w biegu chłopców z rocznika 2017,
- Sebastian Osowski, który również stanął na podium, zajmując 3. miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2018 i młodszych,
- Alicja Osowska, która dzielnie walczyła w biegu dziewcząt z rocznika 2017 i uplasowała się tuż za podium, na 4. miejscu.
Wszyscy uczestnicy wrócili do domu z pamiątkowymi medalami, które będą przypominać im o sportowej przygodzie i wspaniałej atmosferze zawodów. Gratulujemy wszystkim startującym i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunowie: Andrzej Leniart i Mateusz Skała
Zjedz rybkę, jak miśki z Alaski!
17W naszej szkole zrealizowaliśmy wyjątkowy projekt – „Dzień Alaski - zjedz rybkę jak miśki z Alaski”! Nasi uczniowie z klas 1-3 mieli okazję spróbować pysznego obiadu z dzikim łososiem Keta prosto z Alaski!
Celem tej akcji było promowanie zdrowych, dzikich ryb pochodzących z ekologicznych łowisk.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego projektu! Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie odkrywać smaki natury i poszerzać wiedzę naszych uczniów na temat zdrowego odżywiania!
Konkurs o krajach anglojęzycznych
W piątek 4 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbył się drugi, finałowy etap powiatowego konkursu „What do you know about English speaking countries?” Szkoła Podstawowa nr 12 była w nim reprezentowana przez dwójkę uczniów: Milenę Krupę z 7c i Kacpra Stolarskiego z 8a. I choć konkursu nie wygrali, to się godnie w nim zaprezentowali.
Nocowanie w szkole – integracja klas ósmych
2W dniach 28-29 marca uczniowie klasy 8 mieli okazję przeżyć niezapomnianą noc w szkole, pełną integracji, zabawy i wspólnego spędzania czasu. Wydarzenie miało na celu wzmocnienie więzi między uczniami, rozwijanie umiejętności współpracy oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.
Wieczór rozpoczął się od przygotowania miejsca do nocowania – uczniowie rozłożyli materace, śpiwory i koce, tworząc przytulne przestrzenie do odpoczynku. Następnie odbyły się gry zespołowe, które pozwoliły na lepsze poznanie się i budowanie relacji. Nie zabrakło również seansów filmowych, podczas których uczestnicy mogli wspólnie obejrzeć wybrane produkcje w piżamach, ciesząc się swobodną atmosferą. Wspólne przygotowanie przekąsek na wieczór było dodatkowym elementem, który sprzyjał integracji.
Uczniowie zgodnie stwierdzili, że była to niezapomniana noc, pełna radości, śmiechu i nowych przyjaźni.
Opiekunami wydarzenia byli nauczyciele: A. Mazera, B. Skrzynta, W. Bielec i M. Baran
Mini siatkówka chłopców
2Reprezentacja chłopców naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Dzieci w Mini Siatkówce. Wszyscy walczyli bardzo ambitnie , jednak nie udało się awansować do następnej rundy.
Dziękujemy za zaangażowanie !
Opiekun: Andrzej Leniart
4a w ogólnopolskiej akcji „Szkoła pamięta 2023”
27.10.20233Uczniowie klasy 4a włączyli się do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”. Na zajęciach z wychowawcą zapoznali się z niektórymi wybitnymi postaciami, które zapisały się w historii naszego kraju i regionu. Następnie wykonali portrety wybranych postaci i tak powstała wspaniała wystawka poświęcona narodowym bohaterom.
Dorota Rusin
Informacja
26.10.20232 listopada 2023 r. w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Dla uczniów rodziców pracujących zapewniamy opiekę świetlicową. Szczegóły u wychowawców.
3a - ścieżka sensoryczna, zabawy przyrodnicze i prace przestrzenne
26.10.20238Korzystając nieustannie z uroków jesieni uczniowie klasy 3a z p. Edytą Maścidło-Sączawą wzięli udział w nietypowych zajęciach z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych. Tym razem „zbudowali” ścieżkę sensoryczną, która swoim wyglądem i zapachem przeniosła ich do lasu. Przejście po niej gołymi stopami dostarczyło odważnym uczniom niesamowitych wrażeń dotykowych. Słuchali przy tym leśnych odgłosów. Wykorzystywali jej walory do pobudzenia wszystkich zmysłów. Materiał przyrodniczy użyli także do wykonania pięknych i kreatywnych prac przestrzennych. Mamy nadzieję, że piękna złota jesień będzie szczycić nas swoimi skarbami jak najdłużej.
Udział w turnieju "Szkoła pełna aktywności"
26.10.202369W czwartek 26 października 4 drużyny z naszej szkoły (reprezentacje klas 5a, 5b, 6a, 6c) wzięły udział w turnieju "Szkoła pełna aktywności".
Każda drużyna brała udział w 10 konkurencjach sprawnościowych i logicznych. Wszyscy dzielnie walczyli i otrzymali pamiątkową koszulkę i medal.
Drużyny startowały pod opieką nauczycieli: Alina Mazera, Andrzej Leniart, Mateusz Skała i Maciej Baran.
Rugby tag w SP12
26.10.20231W nowym roku szkolnym treningi rugby tag w SP12 idą pełną parą. Nie możemy doczekać się najbliższego turnieju.
1b w ramach akcji "Szkoła pamięta".
24.10.20231W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych oraz Dniem Zadusznym, jak również czynnie włączając się w akcję Szkoła pamięta, klasa 1b razem z wychowawczynią p. Joanną Biskup wybrała się dzisiaj na cmentarz Pobitno. Uczniowie zapalili znicze na mogiłach zasłużonych dla kraju. Nie obyło się również bez trudnej, ale bardzo potrzebnej rozmowy na temat patriotyzmu, walki o kraj, miłości do Ojczyzny. Uczniowie z uwagą słuchali o losach bohaterów i zapewnili, że jeszcze nie raz zapalą znicze na ich grobach.
Logo świetlicy - rozstrzygnięcie konkursu
24.10.202316W październiku bieżącego roku rozstrzygnięto konkurs na najlepszy projekt - LOGO ŚWIETLICY.
Wychowankowie świetlicy zaprojektowali 80 ciekawych wzorów, na które głosowali nauczyciele, uczniowie i rodzice. Największą ilość głosów otrzymał projekt Mai Mroczki z ilością 150 głosów. Ponadto wyróżniono dodatkowo pięć prac, które wyróżniły się dużą pomysłowością: Zuzanny Pasterz, Julii Jajugi, Wojciecha Trzebińskiego, Mileny Leśniak i Michała Tutki.
Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody, które wręczyła pani dyrektor Barbara Olearka i wicedyrektor Maria Lipska.
Zwycięzcy i wyróżnionym gratulujemy.
Organizatorem konkursu była pani Dorota Irzyńska.
Ciekawe zajęcia w klasach 7 i 8
24.10.20239W październiku uczniowie klas 7 i 8 mieli okazję dowiedzieć się co to jest rynek pracy oraz jakie oczekiwania mają pracodawcy względem pracowników, na co zwracać uwagę, gdzie można jej szukać, czy obecny rynek pracy należy do pracownika czy pracodawcy? Na te pytania i inne odpowiedziała pani Agnieszka Trzebińska z Powiatowego Urzędu Pracy- Centrum Aktywizacji Zawodowej. Uczniowie poznawali również jakie kwalifikacje należy posiadać, aby być nauczycielem, prawnikiem, informatykiem itp. Jak podnosić swoje kwalifikacje i czy nasze hobby, pasje mogą być początkiem naszej kariery. A czy ten kto kocha to co robi zawodowo-czy można nazwać to pracą?
Celem drugiego spotkania było poznanie zawodu PROKURATORA- dzięki panu Łukaszowi Harpuli- Prokuratorowi, który dokładnie opowiedział uczniom jaką ścieżkę edukacyjną należy pokonać aby zostać prokuratorem, jakie istnieją zawody prawnicze, ile lat trwa nauka i czy aby po aplikacji nauka się kończy? Uczniowie mogli przymierzyć togę z charakterystycznym czerwonym żabotem-może to właśnie początek kariery zawodowej? Jaki kolor żabotu noszą adwokaci, a jaki radcowie prawni?- nasi uczniowie już to wiedzą.
Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji.
Barbara Gliwa
Doradca zawodowy
3a - udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła pamięta"
23.10.202320W ramach akcji „Szkoła pamięta” uczniowie klasy 3a z p. Edytą Maścidło-Sączawą uporządkowali bezimienne i opuszczone groby na Cmentarzu Komunalnym Pobitno. Tam wysłuchali opowieści o patriocie p. Kazimierzu Kruczku, który został ranny i zginął mając zaledwie 23 lata w obronie Lwowa. Uczniowie przynieśli i zapalili znicze, które postawili m.in. na grobach NN, płk. Leopolda Lisa-Kuli, dr. Romana Krogulskiego, pierwszego prezydenta Rzeszowa oraz dr med. Walentego Klisiewicza, oficera wojska polskiego, aby upamiętnić zmarłych i poległych. Dziś jesteśmy myślami z naszymi najbliższymi, których nie ma już wśród nas, ale w naszych sercach zostaną na zawsze !
Zajęcia plastyczne w 2b
23.10.20237W jesienny dzień dzieci z klasy 2b razem z panią Renatą Jakubek rozmawiały na zajęciach o pięknych jesiennych darach przyrody, które można znaleźć w lesie. Uczyły się rozpoznawać grzyby jadalne i trujące oraz przypominały jak powinni zachowywać się ludzie w lesie, którzy zbierają grzyby. Na zajęciach plastycznych wykorzystały wiedzę, którą zdobyły o lesie i wykazały się kreatywnością. W podsumowaniu wiadomości o jesieni przedstawiły w swoich pracach ciekawe kompozycje lasu.
Nagrody Dyrektora z okazji 250 rocznicy KEN
23.10.202310Z okazji 250 rocznicy KEN pani dyrektor Barbara Olearka i pani wicedyrektor Maria Lipska wyróżniły grupę pracowników ZSP nr 2 nagrodami dyrektora za zaangażowanie w pracę dydaktyczną i opiekuńczą.
Gratulujemy
IV MIĘDZYNARODOWA EDYCJA VIII OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE
23.10.2023"Przerwa na czytanie" - bicie rekordu w czytaniu na przerwie w naszej szkole - już 25 października 2023r.(środa) bijemy rekord czytania na przerwie!
#przerwanaczytanie
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły do wzięcia udziału w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. " Przerwa na czytanie ". Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom. Organizatorem akcji jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.
Celem akcji jest:
-promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży,
-integracja środowiska lokalnego,
-pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe,
-zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.
Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypożyczyć książkę z biblioteki szkolnej lub przynieść ją z domu, usiąść wygodnie na korytarzu lub innym wybranym przez siebie miejscu i czytać podczas przerw międzylekcyjnych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!
Pobijmy rekord czytania na przerwie!!!
Organizator : Grażyna Kadłuczka
Lekcja poświęcona bezpieczeństwu - spotkanie ze specjalistą ds. BHP w klasie 1A
22.10.20239W klasie 1a odbyła się lekcja poświęcona bezpieczeństwu, w której wzięła udział mama naszego ucznia - Pani Ania Kuter. Uczniowie zostali zapoznani z pracą specjalisty do spraw BHP, poznali specyfikę zawodu, mieli okazję poznać i przymierzyć różnego rodzaju środki ochrony indywidualnej, które używane są na hali produkcyjnej. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w pracy, w domu, jak i poza nim. Lekcja zapoczątkowała cykl spotkań z przedstawicielami różnych zawodów, w ramach doradztwa zawodowego.
1b w Polskim Radiu Rzeszów
20.10.20232W niedzielę 15.10.2023r. troje uczniów z klasy 1b, razem z wychowawczynią p. Joanną Biskup brali udział w audycji radiowej Zamkolandia Polskiego Radia Rzeszów. Rozmawiali na temat szkoły, zawodu nauczyciela, pasjach i szkolnych problemach. Dzieci, razem z p. Małgorzatą Iwanicką- dziennikarką obejrzały również wnętrza rozgłośni. Poznały pracę dziennikarzy, dźwiękowców i sztabu ludzi, którzy na co dzień pracują w radiu. Dziękujęmy za zaproszenie i do zobaczenia, do usłyszenia następnym razem ;) Audycję można posłuchać: https://radio.rzeszow.pl/55391/zamkolandia-z-nauczycielem/
Jesienne warsztaty origami
19.10.202318 października Miłośnicy Origami wykonali papierowe jesienne liście
13Wystarczyła tylko jedna kwadratowa kartka i wszyscy z entuzjazmem zabrali się za tworzenie. Otrzymaliśmy kolorowe liście przypominające liście grabu lub klonu. Kolory jesieni na talerzu, można się "częstować", idealne na ozdoby.
#SzkołaPamięta
19.10.2023Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w akcji „Szkoła pamięta”. Do 30 października zachęcamy do upamiętnienia ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych oraz dzielenia się w mediach społecznościowych informacjami o zrealizowanych przedsięwzięciach z oznaczeniem #SzkołaPamięta. Pokażmy, że pamiętamy!
„Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.
Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.
Zapraszamy do udziału w akcji! #SzkołaPamięta!
Szkolny koordynator: Edyta Maścidło-Sączawa
Horyzontarium
18.10.2023Uczniowie z klasy 1a, 1b, 2a i 2c wzięli udział w niezwykłych zajęciach w horyzontarium. Dzieci dowiedziały się skąd się biorą zmiany pór roku, dlaczego słońce wędruje po niebie oraz jak zmienia się klimat. Po zajęciach klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.
2a w Teatrze Maska
17.10.2023
917 października 2023 r. uczniowie klasy 2a pod opieką wychowawczyni pani Doroty Twardy oraz pani Izabeli Polak udali się do teatru „Maska” w Rzeszowie. Obejrzeli spektakl „Pradawne drzewo”, który przeniósł ich w dawne dzieje stworzenia świata. Uczestniczyli też w lekcji teatralnej podczas której mogli wcielić się w postacie z bajek i baśni wykorzystując różne maski. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z pobytu w teatrze.
Dzień Nauczyciela w świetlicy
17.10.2023,,Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,
jaki można dać dziecku - jest wykształcenie."
W podzięce za wielki trud włożony w edukację dzieci,
życzymy radości z wykonywanej pracy, cierpliwości,
wytrwałości oraz sukcesów zawodowych
i samych wzorowych uczniów.
Wychowankowie świetlicy pod opieką pani Doroty Irzyńskiej
wykonali piękne laurki z życzeniami, które wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły
z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W sali świetlicy przygotowali wystawę: ,,Nauczyciel w oczach dzieci" i ,,Bukiet dla nauczyciela" .
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Wszystkie