• Drodzy Czytelnicy!

• 21.12.2021 16:04
        • Boże Narodzenie to czas radości, miłości i pokoju.
          Życzę Wam i Waszym Najbliższym zdrowych, spokojnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
          Mam nadzieję, że podczas świętowania znajdziecie czas na chwilę relaksu  z dobrą książką.
          Grażyna Kadłuczka
        • WYNIKI AKCJI CZYTELNICZEJ

• 22.12.2021 10:26
        • Znamy już wyniki akcji czytelniczej pod hasłem „Książki czytamy – choinkę ubieramy”!

Szczęśliwym zwycięzcą jest Adam Włodyka, uczeń klasy 1a.

Adaś wspólnie ze swoją mamą  „wyczytał 15 ozdób choinkowych” i udekorował nimi biblioteczną gałązkę.

2 miejsce zajął Fabian Sowiak  z klasy 4a (9 ozdób)

3 miejsce zdobyła Zuzanna Dzierżyńska – uczennica klasy 2a (7 ozdób)

Serdecznie gratulujemy!!!

• FINALIŚCI ZABAWY CZYTELNICZEJ

• 15.12.2021 14:00
        • Od 11października do 6 grudnia w bibliotece szkolnej trwała zabawa czytelnicza pod hasłem  "Otwieramy drzwi do świata baśni i legend z całego świata", zorganizowana dla uczniów klas 1-4. Młodsi czytelnicy bardzo ambitnie podeszli do zadania i wytrwale walczyli o zdobycie tytułu finalisty.

Oto lista laureatów:

• SZKOLNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY DLA KLAS I

• 02.12.2021 08:27
        • Konkurs literacko-plastyczny pod hasłem „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej” adresowany był do uczniów klas pierwszych. Został zorganizowany przez bibliotekę szkolną.  Wzięło w nim udział 21 chętnych pierwszoklasistów. Oceny prac konkursowych dokonało Jury w składzie: p. Edyta Maścidło-Sączawa, p. Jolanta Murias i p. Grażyna Kadłuczka. Komisja nagrodziła prace wykonane samodzielnie oraz wyróżniające  się pomysłowością i starannością.

• MISIE ZNANE I LUBIANE

• 02.12.2021 08:27
        • „Miś jest mały i puchaty
          Miś jest fajny i kudłaty
          Miś jest gruby jak ta kula
          Misia zawsze się przytula”.

• ZABAWA CZYTELNICZA TRWA

• 02.12.2021 08:28
        • Z przyjemnością informuję, że uczniowie z klas I - IV bardzo aktywnie uczestniczą w trwającej od października  zabawie czytelniczej pod nazwą "Otwieramy drzwi do krainy baśni i legend z całego świata". Młodzi czytelnicy chętnie czytają baśnie oraz legendy, te bardziej popularne i te mniej znane, przestrzegając pilnie zasad akcji.