• 1a - powitanie lata

• 22.06.2022 18:21
        • Kolorowe lato!

Z radością Cię witamy i do wspólnych zabaw gorąco zapraszamy.

Bardzo się cieszymy, że jesteś już z nami.

Ogrzewaj nas codziennie ciepłymi promykami...

Edyta Maścidło-Sączawa
        • Klasa 7c w akcji „SprzątamydlaPolski”.

• 25.04.2022 13:58
        • 22 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy 7c wraz z wychowawcą włączyli się do III edycji ogólnopolskiej akcji „SprzatamydlaPolski” organizowanej  pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Celem tej akcji jest nie tylko troska o środowisko najbliższej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro. Uczniowie pomimo nieładnej pogody, wyposażeni w rękawiczki i worki na śmieci uprzątnęli teren wokół szkoły. Z dużym zaangażowaniem zebrano kilka worków odpadów, które po segregacji trafiły do szkolnych kontenerów.

wychowawca klasy 7c - Dorota Rusin

• Konkurs promujący  DZIEŃ ZIEMI 2022
        • Konkurs promujący DZIEŃ ZIEMI 2022

• 05.04.2022 08:21
        • 22 kwietnia obchodzimy  Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest poszerzanie świadomości ekologicznej, promowanie ochrony środowiska  i życia w zgodzie z naturą.
          W tym roku obchody Dnia Ziemi odbędą się pod hasłem  „Zainwestuj w naszą planetę”.
          Z tej okazji Szkolne Koło LOP zaprasza uczniów klas IV-VIII do udziału w organizowanych konkursach. Regulamin  konkursu promującego Dzień Ziemi 2022 znajduje się w zakładce Szkolnego Koła LOP.

• Konkurs Szkolnego Koła LOP

• 30.03.2022 13:23
        • W naszej szkole 28 marca 2022 roku  odbył się  „Konkurs Wiedzy z Zoologii” zorganizowany przez panią Dorotę Rusin. W konkursie wzięli udział chętni  uczniowie z klasy VI, VII i VIII. Konkurs miał formę testu składającego się z 20 pytań otwartych i zamkniętych. Uczniowie podczas konkursu korzystali ze szkolnych modeli zwierząt oraz mikroskopów.