• #SprzątamyDlaPolski

• 30.09.2023 17:34
        • Zapraszamy do udziału w akcji „Sprzątamy dla Polski", której finał odbędzie się 4 października 2023 r. na terenie całego kraju. Celem przedsięwzięcia jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne.

Organizatorzy zachęcają do dokumentowania przebiegu akcji i zamieszczania relacji na profilach szkół w mediach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że jak najwięcej uczniów, rodziców i nauczycieli weźmie udział w akcji i przyłączy się do zbiorowego sprzątania naszego najbliższego otoczenia.

Szkolny koordynator akcji:

• Zbieramy i pomagamy !

• 30.09.2023 10:43
        • Zbiórka zużytych baterii i plastikowych nakrętek trwa cały rok !

Szkolny koordynator akcji :
        • Światowy Dzień Zwierząt

• 30.09.2023 10:38
        • Światowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

Z tej okazji w Naszej szkole rozpoczynamy zbiórkę karmy i środków czystości dla naszych milusińskich. Akcja potrwa do końca października. Karmę możesz przynieść do sal : 17 do p. Edyty Maścidło-Sączawy lub 26 do p. D. Rusin.

Szkolny koordynator akcji: