• Dzień Bezpiecznego Komputera

• 18.10.2023 08:42
        • 12 października obchodziliśmy  Dzień Bezpiecznego Komputera, którego celem jest uwrażliwienie wszystkich użytkowników na zagrożenia, z jakimi możemy się spotkać podczas korzystania z Internetu i nowoczesnych technologii.
        • Podsumowanie Ogólnopolskiej Akcji  "Czytamy z sercem"

• 13.10.2023 12:31
        • W dniach od 29 września do 5 października 2023 roku biblioteka szkolna we współpracy z innymi nauczycielami oraz szkolną pielęgniarką przeprowadziła w naszej placówce Ogólnopolską Akcję Czytelniczą pod hasłem "Czytamy z sercem". Inicjatywa przeprowadzona była w ramach obchodów dwóch świąt: Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca.
        • Akcja charytatywna "Serca otwieramy, Tomaszka wspieramy"

• 02.10.2023 14:02
        • Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby dobrej woli do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "Serca otwieramy, Tomaszka wspieramy". Zbiórka funduszy przeznaczona jest na rzecz ucznia naszej szkoły, chorującego miedzy innymi na ciężką niewydolność serca. Kwesta potrwa od 29 września do 5 października 2023 roku.

• 11.09.2023 15:18
        • W sobotę 9 września 2023 roku w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie czytelnicze. Odbyło się tam Narodowe Czytanie zorganizowane przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie.

• Szkolny konkurs pięknego czytania - wyniki!

• 15.05.2023 13:19
        • Z przyjemnością informujemy, że  Szkolny Konkurs Pięknego Czytania "Mistrz pięknego czytania bajek i wierszy Aleksandra Fredry" został rozstrzygnięty. Konkurs odbył się 12 maja bieżącego roku w bibliotece szkolnej. Został  zorganizowany z okazji 230. rocznicy urodzin Aleksandra Fredry - najwybitniejszego polskiego komediopisarza, bajkopisarza i poety, patrona  Roku 2023.

• Zabawa czytelnicza... jeszcze trwa!

• 05.05.2023 15:10
        • Drodzy Czytelnicy, pragnę Was poinformować, że  kończy się powoli czas trwania zabawy czytelniczej pod hasłem "Piramida czytelnicza- czytamy dla pokoju".