Z drewnianych szpatułek (patyczków lekarskich) można skonstruować wiele przedmiotów.
Uczniowie klasy V na lekcjach techniki wykonali pudełko z pokrywką, które można wykorzystać do przechowywania drobiazgów.
Z drewnianych szpatułek (patyczków lekarskich) można skonstruować wiele przedmiotów.
Uczniowie klasy V na lekcjach techniki wykonali pudełko z pokrywką, które można wykorzystać do przechowywania drobiazgów.
Celem konkursu jest:
· Prezentacja umiejętności lingwistycznych i wokalnych uczniów.
· Popularyzacja nauki języków obcych poprzez śpiew.
· Twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży.
· Promowanie odmiennych od tradycyjnych form edukacji.
Warunki uczestnictwa
1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Szkoły podstawowej nr 12
2. Uczestnicy prezentują wybrany utwór w języku angielskim lub niemieckim.
3. Wykonawcy występują w następujących kategoriach
- uczniowie klas I – III – soliści lub duet
- uczniowie klas IV – VIII – soliści lub duet
4. Czas piosenki max. do 5 minut
5. Jeden wykonawca może zaśpiewać tylko jeden utwór
6. Uczestnik dostarcza podkład i tekst piosenki najpóźniej w przeddzień konkursu. Podkład nie może zawierać chórku lub drugiego głosu z oryginalnego nagrania.
7. Chętne osoby proszone są o zgłoszenie się do nauczycieli języków obcych, uczących w danej klasie do 31 stycznia.
8. Konkurs odbędzie się 10 lutego.
Kryteria oceny:
· Poprawność językowa wykonywanych utworów.
· Strona muzyczna.
· Ogólne wrażenia artystyczne.
· Dobór repertuaru.
We wtorek 21 stycznia reprezentacja chłopców z naszej szkoły brała udział w Igrzyskach dzieci w koszykówce.
Rozegraliśmy dwa emocjonujące spotkania z gospodarzami SP37 oraz SP31. Dziękujemy za sportową rywalizację.
Duże brawa należą się całej drużynie za sportową postawę, determinację i walkę na boisku. Świetnymi indywidualnymi akcjami popisał się Jarosław Gucwa, który w dwóch meczach rzucił aż 18 punktów.
Skład drużyny:
CHEBOTAR ZAHAR, GUCWA JAROSŁAW, HUS SZYMON, KOŚCIÓŁEK MACIEJ, LĘCZNAR GABRIEL, PRZYTUŁA MAKSYMILIAN, ROPA KACPER, SUKHORUK NIKITA, WĄS MANUEL, WŁODYKA ADAM, ZIOŁO TOMASZ, ŻEMŁO MAX
TRENER: MATEUSZ SKAŁA
Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości, samych pogodnych dni oraz młodzieńczej energii i pociechy z wnuków!
Uczniowie SP12
Zapraszamy serdecznie na Koncert Kolęd i Pastorałek, w którym wystąpi także Chór Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie "Kolorowe Nutki"
Gdzie? Kosciół Św. J.S.Pelczara w Rzeszowie.
Kiedy? 19 stycznia 2025r.
O której? godz. 19.00
Dyrygentka chóru: p. Elżbieta Gałuszka
Wreszcie nastała zima i spadł śnieg. W związku z tym w poniedziałek 13 stycznia 2025 tak jak w poprzednich latach uczniowie z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego otworzyli sezon narciarski w Ośrodku Kiczera Ski w Puławach w ramach akcji „Narty Dzieciom”.
W pięknej, zimowej scenerii początkujący pod opieką instruktorów uczyli się jazdy od podstaw, a pozostali doskonalili swoją jazdę na trudniejszych trasach. W przerwie zajadaliśmy pyszne zapiekanki w restauracji. Dzień spędzony na stoku mimo zmęczenia sprawił im wiele przyjemności i radości.
W drodze powrotnej mimo zmęczenia wszyscy dopytywali się kiedy będzie następny wyjazd……, a ten jest zaplanowany na 23 stycznia. Zapraszamy, zapisy już wkrótce.........
Organizatorzy: p. Andrzej Leniart, p. Mateusz Skala i p. Maciej Baran.
10 stycznia uczniowie naszej szkoły z klas V-VIII uczestniczyli w XIV edycji ogólnopolskiej akcji „Noc Biologów” zorganizowanej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Hasłem przewodnim tego wydarzenia było „Biologia zmian klimatu”. Z tej okazji studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii i Ochrony Przyrody UR przygotowali dla przybyłych entuzjastów ciekawy program. Uczniowie szkół podstawowych i średnich uczestniczyli w wykładach, warsztatach, wystawach biologicznych, zoologicznych, fizycznych i chemicznych. W programie znalazły się także fascynujące pokazy, quizy i gry edukacyjne. Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem korzystali z przygotowanych atrakcji, nabyli sporo wiedzy przyrodniczej, a uczestnicząc w quizach i konkursach zdobyli liczne nagrody rzeczowe.
nauczyciel biologii: Dorota Rusin
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się spotkanie z p. Samuelem Kempskim reprezentującym grupę podróżniczą „Trzask.pl”. Uczniowie wysłuchali pasjonującej opowieści o podróży po Namibii, ilustrowanej slajdami oraz prezentującej ciekawe i oryginalne przedmioty używane przez buszmenów. Podróżnik przybliżył słuchaczom warunki życia koczowniczego ludu Himba: domy, w których mieszkają, szkołę, do której uczęszczają dzieci, fryzury i ozdoby noszone przez małe dziewczynki oraz młodych chłopców. Pokazał publiczności włócznię, strzały i łuk używane przez buszmenów podczas polowania i opowiedział o truciźnie wytwarzanej z pewnego gatunku larw much. Dziękujemy za pasjonujące spotkanie, które było wartościową lekcją przyrody i geografii.
.
Prosimy, aby dziecko zabrało na wyjazd na narty do Puław
w poniedziałek 13.01.2025:
W AUTOKARZE OBOWIĄZUJE ZAKAZ SPOŻYWANIA CHIPSÓW I NAPOJÓW GAZOWANYCH
ZBIÓRKA: PONIEDZIAŁEK 13.01.2025 GODZ. 6.20, wyjazd 6.30
NA PARKINGU OBOK CMENTARZA POBITNO, Al. ŻOŁNIERZY I ARMII WOJSKA POLSKIEGO.
PLANOWANY POWRÓT (TEN SAM PARKING) 13.01.2025 OK. 18-18.30
Prosimy o nie blokowanie parkingu oraz o punktualny odbiór dzieci.
UCZNIOWIE MOGĄ BYĆ ODEBRANI TYLKO PRZEZ DOROSŁYCH OPIEKUNÓW
lub wracają samodzielnie tylko po wcześniejszym napisaniu zgody przez rodziców
w dzienniku elektronicznym do p. Mateusza Skały
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że uczeń klasy 2b, Maciej Trzebiński zdobył wyróżnienie w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 21 w Rzeszowie. Na uwagę zasługuje fakt, że praca Macieja została wyróżniona spomiędzy setki innych szopek! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Opiekun: Joanna Biskup
Nasza uczennica i przewodnicząca szkoły- Gaja Wojakowska z klasy VIIIa, zakwalifikowała się do II okręgowego etapu V Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych! Patronat nad konkursem sprawuje Uniwersytet Rzeszowski. Uczennicę przygotowała p. Ewa Wąs. Gai gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Uczeń naszej szkoły Wojciech Trzebiński brał udział w konkursie, którego główną ideą jest pielęgnowanie tradycji Bożego Narodzenia. Konkurs był pod honorowym patronatem: Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Biskupa Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej, Kościoła Rzymskokatolickiego pw. Św Jadwigi Królowej w Rzeszowie, Księdza Prałata Stanisława Potery, Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 21 w Rzeszowie, Rzeszowskiej Rady Kobiet. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 21 w Rzeszowie.
Na konkurs zostało nadesłanych 100 szopek z województwa podkarpackiego. Oceny dokonało Jury w dniu 03.01.2025r.
Od 04.01.2025r – 06.01.2025r. była otwarta wystawa prac pokonkursowych w Piwnicach Rzeszowskich.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu połączone z rozdaniem nagród i dyplomów odbyło się 07.01.2025 r w Piwnicach Rzeszowskich.
Uczeń naszej szkoły z klasy IV a Wojciech Trzebiński otrzymał pamiątkowy dyplom.
Opiekunem ucznia biorącego udział w konkursie był nauczyciel Kamil Bułdak.
Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.
📣 Drodzy Rodzice,
Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej: "Ile waży święty Mikołaj?" organizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. 🎅
Celem akcji jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży wychowanków Fundacji. Zebrane środki pomogą utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez fundację.
W naszej placówce akcja trwa do 31 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟱 𝗿.
W ramach akcji 𝘇𝗯𝗶𝗲𝗿𝗮𝗺𝘆 𝗺𝗼𝗻𝗲𝘁𝘆 o różnym nominale (polskie, niezniszczone, będące aktualnie w obiegu). 💰 Zostaną one przeliczone, zważone i przekazane do fundacji.
👉 Samorząd Uczniowski będzie chodził po klasach i zbierał pieniążki - liczy się każdy grosik ☺️
Pamiętajmy dobro zawsze wraca!
Koordynatorzy akcji:
p. Joanna Błakita - przedszkole
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - szkoła
Jak co roku,
zapraszamy wszystkich uczniów klas II – VIII do udziału
w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY.
Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zgłosi chęć swojego udziału.
Opłata za udział w konkursie wynosi 16 zł od uczestnika. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę – kangurowy wariant kostki Rubika 3x3x3.
Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są przez nauczycielki matematyki i wychowawców klas 2 i 3 - do 31 stycznia 2025 r.
Regulamin konkursu i przykładowe zadania można znaleźć na stronie
www.kangur-mat.pl oraz na tablicy informacyjnej w holu szkoły.
Konkurs odbędzie się 20 marca 2025 r. o godz. 9:00
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU 😊
Szkolny Koordynator Konkursu - Alina Mazera i Beata Skrzynta
Pierwsze zajęcia kółka Origami, w nowym roku 2025, były prawdziwą ucztą dla miłośników sztuki składania papieru. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję wykonać kule na bazie gwiazdy, co okazało się nie tylko wyzwaniem, ale również świetną zabawą. Do wykonania jednej kuli potrzebowaliśmy 30 kwadratowych karteczek o tym samym rozmiarze. Wszyscy uczestnicy zaangażowali się w tworzenie modułów, co pozwoliło nam w krótkim czasie zbudować piękną, kolorową kule.
Po zakończeniu budowy kuli, przyszedł czas na zabawę - rzuty do wyznaczonej osoby. Było to świetne urozmaicenie zajęć i dostarczyło mnóstwo śmiechu i radości. W pozostałym czasie, korzystając z poznanego modułu, budowaliśmy kostki sześcienne i ośmiościany gwiaździste.
Opiekunki kółka origami – A. Mazera i B. Skrzynta
Na zdjęciach widać wychowanków świetlicy, którzy z radością przygotowywali bożonarodzeniowe kartki z życzeniami oraz kolorowe aniołki. Dzieci przy stołach pełnych kolorowych papierów, brokatu i innych materiałów, tworzą swoje wyjątkowe dzieła. Kartki z ciepłymi, świątecznymi życzeniami oraz aniołki, pełne pasji i zaangażowania, zostały wręczone pracownikom naszej szkoły, niosąc ze sobą radość i magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. To piękny gest, który pokazuje twórczość dzieci oraz ich chęć dzielenia się świąteczną atmosferą z innymi.
Ponadto wykonali ozdoby do swojej świetlicy, które będą umilały im pobyt.
Wychowawcy świetlicy: Beata Bar, Dorota Irzyńska, Liuba Rusinek
Dziś uczniowie klasy 2a z p. Edytą Maścidło-Sączawą odbyli zajęcia terenowe w poszukiwaniu matematyki w przyrodzie w ramach realizowanego programu ogólnopolskiego „Matematyka na drodze”. Elementem zajęć był spacer po najbliższej okolicy i odszukanie elementów matematycznych związanych z ruchem na drodze. Zajęcia były doskonałą okazją do przypomnienia ważnych dla uczniów zasad ruchu drogowego, ze zwróceniem uwagi na to, że elementy matematyczne na drodze porządkują ruch i zapewniają bezpieczeństwo. Zajęcia na świeżym powietrzu posłużyły także przećwiczeniu umiejętności przechodzenia przez ulicę 😊
Nie trzeba wiele pisać, wystarczy popatrzeć na piękne prace uzdolnionych uczniów klasy 8b. Szkolny etap konkursu „Pan i pani – dymorfizm w świecie przyrody” zorganizowała podczas lekcji w tej wyjątkowej klasie p. Edyta Maścidło-Sączawa. Prace ze zdjęć przechodzą do etapu wojewódzkiego. Życzymy powodzenia Michałowi K., Adzie G., Justynie K., Michałowi G. i Gabrysi K !
W środę 12 października reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 12 wzieła liczny udział w Miejskich Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Przy pięknej pogodzie wszyscy uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych na dystansach od 600m - 1000m przybiegając na metę na czele stawki. Najlepszy wynik uzyskała Lena Wojtuń z klasy 8c zajmując 4 miejsce.
Opiekunem był Pan Mateusz Skała
Dbając o bezpieczeństwo swoje i innych uczniowie klasy 2a mieli zorganizowane zajęcia ruchowe przez p. Edytę Maścidło-Sączawę w ogrodzie kieszonkowym. Siłownia na wolnym powietrzu, w pogodny dzień - to jest to ! Zachęcamy zarówno do ruchu, jak i odpoczynku w cudownym ogrodzie pełnym zieleni i ławeczek. Zapewne jeszcze tam wrócimy 😊 P.S. Taka siłownia mogłaby stanąć przy naszej szkole !
W tym tygodniu podczas zajęć Klubu Młodego Odkrywcy dzieci miały bliskie spotkanie ze zwierzętami, które jako eksponaty znajdują się w pracowni biologicznej. Uczniowie odkrywali szczegóły budowy kręgowców i bezkręgowców, obserwowali pod mikroskopem m.in. odnóża muchy, krew żaby i człowieka. Świat w powiększeniu okazał się fascynujący i bardzo pochłonął młode umysły. Na zajęciach zostały wykorzystane pomoce i mikroskopy zakupione z programu Laboratoria Przyszłości.
opiekun KMO:
Dorota Rusin
O cudownej mocy warzyw i owoców dla naszego zdrowia oraz że kolor ma znaczenie dowiedzieli się uczniowie klas 2a i 2b podczas zajęć profilaktycznych prowadzonych przez p. Edytę Maścidło-Sączawę. Najsmaczniejsze są sezonowe i krajowe! Warzywa i owoce są skarbnicą witamin oraz innych substancji niezbędnych dla naszego samopoczucia. Powinny stanowić połowę naszego dziennego posiłku. Podsumowując zajęcia uczniowie wykonali stworki - potworki z przyniesionych warzyw i owoców. Było miło, radośnie, kreatywnie i pachnąco…
„Nauczanie wartości to największa rzecz,
jaką możemy zrobić dla szczęścia dziecka”
L. i R. EYRE
5 i 10 października w klasach 5a i 5c odbyły się zajęcia czytelnicze inaugurujące realizację projektu czytelniczego pod hasłem „Wychowanie przez czytanie”.
Celem projektu jest:
a) wprowadzenie uczniów w świat uniwersalnych wartości moralnych
b) propagowanie czytelnictwa wśród młodzieży
c) umacnianie roli literatury jako kompasu moralnego i źródła inspiracji przy podejmowaniu życiowych decyzji.
Program będzie realizowany podczas zajęć wychowawczych przez nauczyciela biblioteki i wychowawców klasowych w terminie od 5 października do 16 grudnia 2022 roku. Zajęcia dotyczące edukacji moralnej będą oparte na lekturze opowiadań z książek „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach” oraz „Gorzka czekolada t. 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach”. Uczniowie pod opieką nauczycieli zapoznają się z uniwersalnymi wartościami moralnymi takimi jak: szacunek, uczciwość, odwaga cywilna, odpowiedzialność, przyjaźń, życzliwość czy mądrość. Następnie omówią istotę wartości oraz skutki ich stosowania bądź zaniechania w życiu.
Na zakończenie projektu chętni uczniowie wezmą udział w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną nt. wybranej wartości omawianej podczas realizacji programu.
Grażyna Kadłuczka
10 października czytelnicy biblioteki szkolnej obchodzili Dzień Gier Planszowych. To coroczne święto miłośników planszówek i również idealna okazja, by promować "gry bez prądu" oraz zachęcać uczniów do rozpoczęcia przygody z takimi grami.
Planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. To także prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia.
Swoje ulubione hobby w gronie innych graczy świętowali chętni uczniowie z klas: 2a,2b,6b i 8a. Gry planszowe zaproponowane przez panią bibliotekarkę okazały się bardzo ciekawe i pozwoliły graczom miło spędzić czas w bibliotece, w towarzystwie kolegów i koleżanek.
Grażyna Kadłuczka
Dnia 7 października 2022 roku odbył się w naszej szkole XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zabawa, w postaci krótkich egzaminów z tabliczkowej wiedzy, miała postać egzaminów pisemnych dla uczniów oraz egzaminów ustnych dla nauczycieli, pracowników oraz przypadkowo napotkanych w szkole rodziców. Patrol egzaminacyjny nauczycielski – p. A. Mazera i p. B. Skrzynta sprawdził sprawność rachunkową 159 uczniów. Sześć patroli egzaminacyjnych uczniowskich w trakcie przerw przeegzaminowało 57 dorosłych. W wyniku egzaminów udało się wyłonić 164 Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Za bezbłędne wykonanie obliczeń w czasie do 3 minut „starsi’ otrzymali imienne Certyfikaty z Tytułem Eksperta Tabliczki Mnożenia. Wszyscy uczniowie uczestniczący w zabawowych zmaganiach rachunkowych dostali naklejki motywujące, a uczniowie klasy 4 a, którzy w 100% wykonali bezbłędnie wszystkie obliczenia otrzymali klasowy Certyfikat z Tytułem Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz odznaki.
Gratulujemy serdecznie przede wszystkim MISTRZOM 😊😊😊
Dziękujemy wszystkim za tegoroczny udział w tak pięknym wydarzeniu i zapraszamy za rok! A będzie jeszcze ciekawiej …
Dziś uczniowie klasy 2b po raz pierwszy mieli możliwość pracy z klockami SKRIKIT z programu Laboratoria Przyszłości pod okiem p. Edyty Maścidło-Sączawy. Początki składania nie były łatwe, ale pod koniec zajęć powstały niezwykłe budowle i uczniowie pytali kiedy jeszcze będą mogli z nimi pracować. Zapewne niedługo 😊
,,…Człowiek potrzebuje śmiechu, by zachować zdrowie.”
7 października wychowankowie świetlicy pod opieką p. Doroty Irzyńskiej obchodzili Światowy Dzień Uśmiechu, wykonując przezabawne i pomysłowe buzie.
Pamiętając, że śmiech to zdrowie, obdarowywali się w tym dniu spontanicznymi ,,grymasami twarzy”, a po przeprowadzeniu burzy mózgów, doszli do następującego wniosku: Śmiech doskonale wpływa na poprawę nastroju, dodaje energii, zwiększa poczucie pewności siebie, pomaga w zwalczaniu stresu, zbliża ludzi, sprzyja pozyskiwaniu sympatii.
Psycholodzy twierdzą, że najczęściej wybieramy towarzystwo ludzi wesołych i uśmiechniętych, a osoby pogodne lepiej radzą sobie z trudnościami, lepiej się uczą i lepiej funkcjonują w społeczeństwie. Dzięki śmianiu się, które towarzyszy nam od urodzenia, stajemy się szczęśliwsi i zapominamy o codziennych troskach.
A zatem: Śmiejmy się jak najczęściej i zarażajmy śmiechem innych!
Wymarzona pogoda sprzyjała dziś uczniom klasy 2a i 8c oraz nauczycielom p. Edycie Maścidło-Sączawie i p. Dorocie Rusin podczas ogólnopolskiej akcji #SprzątamydlaPolski w której po raz drugi bierzemy udział. W jesiennej edycji akcji podjęliśmy się posprzątania brzegu Wisłoka w kierunku placu targowego przy ul. Dworaka. Wszystko co robimy dla Ziemi – robimy dla siebie. Za rok też będziemy !!!
Szkolny koordynator akcji
Edyta Maścidło-Sączawa
W naszej szkole odbywają się zajęcia sportowe SKS w dwóch grupach dla dziewcząt i chłopców: młodsza (klasy 4-6) i starsza (klasy 6-8). Treningi z PROGRAMU SKS są bezpłatne dla uczniów i odbywają się codziennie. Uczniowie bardzo chętnie i licznie biorą w nich udział.
Chętnych zapraszamy :)
Zajęcia prowadzą Pan Andrzej Leniart i Pan Mateusz Skała
Członkowie Szkolnego Koła Caritas organizują akcję ,,Grosz do grosza”. Dochód przeznaczony zostanie na terapię genową dla maleńkiej Poli Matuszek. Akcja trwać będzie od 10 do 17 października 2022r. Zbieramy monety o nominale od 1 grosza do 50 groszy. Przedstawiciele akcji codziennie będą chodzić po klasach w celu zebrania pieniędzy. Zachęcamy wszystkich do wsparcia, gdyż każdy grosz jest tu na wagę złota.
Opiekunowie Caritas:
Bożena Grabiec
Katarzyna Ożóg
Turniej warcabowy w klasie 2a zorganizowała p. Edyta Maścidło-Sączawa podczas kreatywnych zajęć z matematyki. Uczniowie w dużym skupieniu obmyślali strategie gry, by zablokować przeciwnika i wygrać. Finalnie nie wyłoniliśmy zwycięzcy. Wszyscy byli doskonali a grać mogliby bardzo długo… zapewne jeszcze to powtórzymy :)
5 października 2022 r. znowu byliśmy razem😊
„Trening czyni mistrza” – to nasza dewiza. Dzisiaj ćwiczyliśmy wykonywanie modułu „sonobe”. Już bez instrukcji słownej i z małymi kwadratowymi karteczkami, co zdecydowanie wymaga większej precyzji i dokładności. Pracowaliśmy w grupach, aby pokazać jak ważne jest, aby każdy zrobił identyczny i starannie wykonany element. Z tych malutkich modułów razem, w grupach stworzyliśmy dzieła. Uczniowie klas czwartych wykonali dwunastościany, a szóstoklasiści trzydziestościan – „dzieło sztuki”. GRATULUJEMY !!!
Nasi uczniowie to zdolniachy 😊😊😊 Na żywo możecie zobaczyć bryły w sali 32.
Co teraz? Sprawdzajcie…
Opiekunowie
A. Mazera i B. Skrzynta
Korzystając z pięknej pogody dzieci ze świetlicy pod opieką p. Ewy Gotkowskiej- Litwa wybrały się na spacer w poszukiwaniu jesieni.
Zachęcamy do obejrzenia prac uczniów klas 1 - 8 https://youtu.be/-ulNrVdQq0w
Wyniki Szkolnego Konkursu „Eko – zabawka”
Laureaci klas 1-3
Maciej Majdański 1a
Wiktoria Kusiak 1a
Wojciech Trzebiński 2a
Błażej Niedzielski 2a
Helena Sawicka 2a
Jakub Łuszczak 2a
Elena Szczepanik 2a
Laureaci klas 4 - 8
Filip Dzierżyński 6b
Marta Kuźniar 4a
Krzysztof Ożóg 7a
Wiktoria Migacz 5a
Karol Musiał 5a
Michał Grzywacz 7a
Lena Kokoszka 4a
Michał Gazdowicz 8b
Wyróżnieni:
Patrycja Brzezowska 4b
Alidia Jakuszewska 4b
Kinga Żelazko-Krzanowska 5c
Oliwier Borek 8b
Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!
Edyta Maścidło-Sączawa i Dorota Rusin
Powered by aSc EduPage